Jihlava – Pardubice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 5:4 (kon.) | Třinec – Zlín 6:5 (po pr.)
Vítkovice – Olomouc 3:1 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 5:4 (po pr.) | Liberec – Plzeň 3:1 (kon.)
Litvínov – Mountfield HK 4:5 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
4:5 (1:2, 1:1, 2:1 - 0:1)
Mountfield HK
Sobota 02.09.2023, 16:00 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Přeji krásné sobotní odpoledne, dnes k nám do Litvínova zavítají junioři z Hradce.
    Jsme velice zvědaví, jak si tyto týmy mezi sebou poradí.
    Zápas začíná v 16:00 hodin.

00:01

00:11
    Puk hned dokázali získat domácí a už vyjíždí vstříc brance hostů.

01:28
    Hosté na chvíli získali puk, avšak litvínovští zabránili útoku a zdařile se drží na druhé straně hřiště.

03:44
    Vishneuski nahrál Scafarimu, avšak puk byl vystřelen mimo bránu.

04:41
    Hra začíná na straně hostů a domácí se pokoušejí o prostřelení Mrázka.

06:10
    Vyhlídal a Scafari dokázali zabránit útoku hostů.

07:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    DOMINIKU ČECHOVI se podařilo získat puk a dostat se ze spárů druhého týmu, díky čemuž si připsal první gól zápasu. Asistence: Matěj Maštalířský, Ondřej Postl.
    07:24 Dominik ČECH - 1:0

10:00
    Hra začíná u domácí brány a hosté se pokoušejí dostat přes obranu.

10:30
    Práškovi se povedlo sebrat puk domácímu týmu a míří ke Kubíkovi.

10:58
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
    Matěj Maštalířský – 2 min., podrážení.

11:33
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté dobře sehráli přesilovku. Hrdlička s Matašovským připravili nahrávku pro ADAMA NOVOTNÉHO, kterému se povedlo prostřelit Kubíka a vyrovnat. Asistence: Michal Beneš, Marek Matašovský.
    11:33 Adam NOVOTNÝ - 1:1

14:47
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    David Pavič – 2 min., sekání.

15:28
    Domácím se zatím daří držet u brány Mrázka a pokoušejí se prostřelit obranu.

16:47
    Hosté hrají v plném počtu.

17:29
    Hosté se dokázali vysvobodit a ADAMOVI NOVOTNÉMU se podařilo v úniku prostřelit Kubíka. Asistence: Matěj Beneš, Martin Hrbek.
    17:29 Adam NOVOTNÝ - 1:2

20:00

První třetinu začali aktivněji domácí, kteří to dokázali hned v sedmé minutě, kdy vystřelili první gól zápasu.
    V druhé polovině se to obrátilo a tým hostů si připsal hned dva góly – 1:2.
    Druhá třetina začne přibližně v 16:46

20:01

21:40
    Bystřický zablokoval střelu protihráče a poslal ji k domácímu týmu, který už zamířil k Mrázkovi.

22:23
    Hostů se povedl získat puk a Kubík se už v bráně připravuje.

24:26
    Bystřický se pokusil o přihrávku, avšak jeho střela byla chycena druhým týmem.

25:39
    Autorem branky je MATĚJ MAŠTALÍŘSKÝ. Asistence: Matěj Hora a Ondřej Postl.
    25:39 - 2:2

27:40
    Litvínov zkouší svoje štěstí, avšak zatím mylně.

30:00
    Hocelíkovi se podařilo získat puk, avšak ho Novotný zahlédl a vyslal ho svým spoluhráčům, kteří se pokusili o vstřelení.

32:53
    Štěpán Černý – 2 min., hákování.

33:19
    Postl vyjíždí sám na bránu, pokusil se ho nahrát svým spoluhráčům, avšak hostům se povedlo ho získat a míří k protejší bráně.

35:10
    Hosté hrají opět v plném počtu.

35:45
    Aschenbrenner se pokouší o prostřelení Kubíka, ten ale střelu zahlédl a zabránil prostřelení.

36:08
    Hradečtí jdou opět do vedení! Děje se tak po rychlé akci, na jejímž začátku získal Prášek kotouč na útočné modré čáře. Dvěma přihrávkami pak Mountfield svého soupeře vyšachoval a nikým nebráněný TOMÁŠ HORA pak zblízka přelstil bezmocného Adama Kubíka. Asistence: Valdis Dommers, Jaroslav Prášek.
    36:08 Tomáš HORA - 2:3

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

40:00

V druhé třetině se hned v šesté minutě podařilo dorovnat litvínovskému týmu, avšak protější tým, na to ke konci třetiny odpověděl třetím gólem – 2:3.
    Uvidíme, jak si spolu týmy poradí v poslední třetině.
    Třetí třetina začne přibližně v 17:32.

40:01

40:10
    První útočnou akci zahajuje hned domácí tým a vyráží vstříc bráně Mrázka, ten ale stihl zareagovat.

41:05
    Černý se pokusil o prostřelení domácího brankáře Kubíka, to se mu však nepodařilo.

43:24
    Hostům se daří udržet si místo u domácí brány a snaží se o vstřelení.

45:55
    Domácí si zvládli vybojovat puk a míří k bráně hostů.

47:44
    Petr Fiala – 2 min., podrážení.

48:36
    Domácí tým se držel u brány hostů a po několika pokusech o prostřelení se to podařilo hráči LUKÁŠOVI HOCELÍKOVI s asistencí Ondřeje Postla.
    48:36 Lukáš HOCELÍK - 3:3

51:06
    Adam Kubík – 2 min., podrážení, odpyká Aliesksandr Vishneuski.

52:25
    Hostům se podařilo obklíčit bránu Kubíka a pokoušeli své štěstí o vstřelení. Autorem gólu je VALDIS DOMMERS s asistencí Tomáše Hory a Honzi Pavelky.
    52:25 Valdis DOMMERS - 3:4

56:03
    Hostům se podařilo vysvobodit a už míří domácí bráně, kde už však čeká připravený Kubík.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu.

58:27
    Hosté se snaží prozkoušet Kubíka a nadále se drží u jeho brány.

59:59
    Těsně před koncem dovedli litvínovští hráči ještě zabojovat a dorovnali skóre.
    LUKÁŠ HOCELÍK s asistencí Matěje Hory a Matěje Maštalířského.
    59:59 Lukáš HOCELÍK - 4:4

60:00

60:01

61:00
    Postl vyráží sám vstříc bráně a pokouší se o vstřelení, Mrázek však stihl střele zabránit.

61:46
    Petr Soušek – 2 min., podrážení.

61:47
    Hosté si berou oddechový čas.

62:22
    Hradeckým juniorům se nakonec povedlo dát poslední a rozhodující gól.
    Autorem branky je MATĚJ BENEŠ. Asistence: Tomáš Hora a Michal Beneš.
    62:22 Matěj BENEŠ - 4:5

Konec zápasu. (18:21:00)

Barbora Kaftanová

Branky a nahrávky: 8. D. Čech (Maštalířský, O. Postl I), 26. Maštalířský (M. Hora, O. Postl I), 49. Hocelík (O. Postl I), 60. Hocelík (M. Hora, Maštalířský) – 12. A. Novotný (Mi. Beneš, Matašovský), 18. A. Novotný (Ma. Beneš, Hrbek), 37. T. Hora (Dommers, Prášek), 53. Dommers (T. Hora, Pavelka), 63. Ma. Beneš (T. Hora, Mi. Beneš)

HC VERVA Litvínov: Kubík (Stránský) – Prokeš, Bystřický, Vyhlídal, Hocelík, M. Hora (A), Soušek, Zachariáš – Dohnal, Špaček, L. Tůma – D. Čech (C), Peroutka, Maštalířský – Scafari, Bednařík, Višněvskij – O. Postl I, Ducháček.
    Trenér: Martin Tvrzník

Mountfield HK: Mrázek (Tuček) – Havlíček, Hrbek, Pavelka, Pavič, J. Aschenbrenner, P. Fiala, Š. Černý, Zámečník – V. Aschenbrenner, T. Hora, Mi. Beneš – Matašovský (C), Dommers, Hrdlička – Vencl, Prášek, A. Novotný – Jón, Ma. Beneš.
    Trenér: Martin Vágner

Rozhodčí: Petružálek, Červenka – Štofa, Žídek