Stavanger – Växjö 6:7 (1:2 po s.n.) | Tappara – Belfast Giants 6:0 (kon.) | Ingolstadt – Färjestad 3:2 (kon.)
Košice – Ženeva 2:3 (kon.) | Biel – Innsbruck 6:1 (kon.) | Bolzano – Ilves 1:7 (kon.)
Rouen – Pelicans Lahti 3:8 (kon.)
konec
ERC Ingolstadt
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Färjestad Karlstad
Sobota 02.09.2023, 17:30 • Saturn Arena, Ingolstadt • Hokejová Liga mistrů • 2. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  58:54
  V tomto čase si hostující trenéři vzali oddechový čas k tomu, aby sdělili své poslední pokyny před koncem třetí třetiny svým svěřencům.
   
  51:52
  Na ledě se trochu přiostřilo a sudí budou vylučovat. Za hrubost putují na trestnou lavici domácí Patrik Virta (ING) a hostující útočník David Tomášek (FAR).
   
  48:04
  Sudí budou vylučovat! Na trestnou lavici odjel střelec druhého domácího gólu, konkrétně Andrew Rowe (ING), který vyfasoval menší dvouminutový trest za podrážení.
  43:41 WESTFÄLT - 3:2
   
  43:41
  Färjestad právě vstřelil branku! Hosté ze Švédska krátce po startu třetí třetiny skórují a přibližují se na kontaktní gól. MARCUS WESTFÄLT nedal domácímu brankáři šanci na zákrok. Bez asistence.
   
  33:03
  Domácí hokejisté budou hrát další početní výhodu. Na lavici hanby tentokrát usedl hostující obránce Mattias Göransson (FAR), který se provinil hákováním.
   
  26:09
  A problémy pro hostující tým pokračují. Na trestnou lavici byl rozhodčími odvelen už podruhé v utkání obránce August Tornberg (FAR), tentokrát za sekání.
  26:09 STACHOWIAK - 3:1
   
  26:09
  Ingolstadt právě vstřelil branku! Domácí hráči zaúřadovali a vedou o dvě branky! WOJCIECH STACHOWIAK stál v útočném pásmu na správném místě a bez větších obtíží poslal kotouč do branky. Pokud chce Färjestad pomýšlet na bodový zisk, musí přidat. Asistence: Noah Dunham, Charles Bertrand.
   
  19:28
  Komplikace pro hostující celek. Na trestnou lavici tentokrát zavítal obránce August Tornberg (FAR), který vyfasoval od sudích dvě minuty za vražení na hrazení.
   
  14:39
  Máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedl Mathew Bodie (ING) za vysokou hůl a hosté mají ideální příležitost k tomu, aby mohli vyrovnat.
  14:17 ROWE - 2:1
   
  14:17
  Ingolstadt právě vstřelil branku! Domácí hokejisté možná trochu překvapivě zatím stíhají tempo se švédským velikánem a znovu odskakují do vedení! Mezi úspěšné střelce se tentokrát zapsal ANDREW ROWE. Asistence: Wayne Simpson, Philipp Krauß.
  11:56 LINDQVIST - 1:1
   
  11:56
  Färjestad právě vstřelil branku! Máme vyrovnáno! MICHAEL LINDQVIST se jako první z řad hostí úspěšně zapisuje na střeleckou listinu a vrací Färjestad zpět do hry. Asistence: Axel Berqkvist.
  04:08 SIMPSON - 1:0
   
  04:08
  Ingolstadt právě vstřelil branku! Domácí hokejisté se poprvé v utkání dostávají do vedení. Jako první se prosadil útočník WAYNE SIMPSON, který dopravil kotouč do soupeřovy sítě. Asistence: Maury Edwards, Daniel Schwaiger.

  Petr Pavlík

  Branky a nahrávky: 5. Simpson (Edwards, Schwaiger), 15. Rowe (Simpson, Krauß), 27. Stachowiak (Dunham, Bertrand) – 12. Lindqvist (Berqkvist), 44. Westfält


  ERC Ingolstadt: Garteig (Williams) – Wagner, Zitterbart, Bodie, Hüttl, Schwaiger, Edwards, Maginot, Jobke – St. Denis, Virta, Höfflin – Bailey, Pietta, Nijenhuis – Krauß, Rowe, Simpson – Dunham, Stachowiak, Bertrand.
  Trenér: Mark French

  Färjestad Karlstad: Lagacé (Lindbom) – Dahlström, Nyström, Andersson, Tornberg, Göransson, Groleau, Bergkvist, Ståhlberg – Nygård, Tomášek, Lindqvist – Nilsson, Kellman, Björklund – Ejdsell, Johansson, Forsell – Lundh, Westfält, Lawner.
  Trenér: Tomas Mitell

  Rozhodčí: Fraňo, Iwert – Koziol, Römer

  Diváci: 3 330
  ocianews.com