Prešov – Humenné 4:1 (kon.) | Skalica – Dubnica 4:2 (kon.) | Topoľčany – Trnava 7:3 (kon.)
Rimavská Sobota – Pov. Bystrica 2:3 (kon.)
konec
HK Skalica
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 08.09.2023, 17:30 • Hant Arena, Skalica • Slovenský pohár
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    S konštatovaním, že Skalica si poradila s Dubnicou 4:2 sa s Vami lúčim a prajem ešte pekný zbytok večera. (19:42:11)
     
    Koniec zápasu.
     
    59:45
    Pšurného strelu vyráža Lietava.
     
    59:25
    Bernát vyhadzuje puk aspoň do stredného pásma.
     
    59:15
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Skalica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Kočka.
     
    59:00
    Posledná minúta zápasu.
     
    58:18
    Domáci v plnom počte.
     
    57:09
    Ferenyiho dorážky zlikvidoval na bránkovej čiare domáci brankár.
     
    56:25
    Domáci Skaličania sa okamžite po buly oslobodzujú.
     
    56:18
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Ventus – 2 min., hákovanie.
     
    54:33
    Pískaný ofsajd na strane hostí.
     
    53:42
    Po dlhšom čase úspešný Bernátov zákrok.
     
    52:00
    Skaličania sú nasťahovaní v útočnom pásme a hostí k ničomu nepúšťajú.
     
    49:59
    Domáci v plnom počte.
     
    49:24
    Hostia v plnom počte.
     
    48:30
    Teč Šveca pred bránou gólový úspech nepriniesol.
     
    47:59
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Janáč – 2 min., sekanie.
     
    47:24
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Kočka – 2 min., hrubosť.

    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica:
    Švec – 2 min. + 2 min., hrubosť.
     
    47:07
    Oddychový čas pro tím TSS GROUP Spartak Dubnica.

    Natália Poláčková

    Branky a nahrávky: 14. Janáč (Hujsa), 22. Šátek (Škápik), 40. Jurík (Pšurný, Sloboda), 45. Šátek (Pšurný) – 18. Švec, 27. Hovorka (Kluka)


    HK Skalica: Bernát (Irsák) – Ventus, Sloboda, Sakmár, Škápik, Drápal, Janík, Jombík, Polák – Jurík, Búlik, Fungáč – Hujsa, Pšurný, Šátek – Janáč, Kuba, Kočka- Čerhit, , Duban
    Trenér: Michal Ružička

    TSS GROUP Dubnica: Lietava ( Kristín)- Chatrnúch, Hřebíček, Švec, Mikuš, Kapičák, Janík, Rajzík – Kluka, Hovorka, Tybor – Mikula, Švec, Tábi – Uram, Haščák, Ferenyi – Korbel, Bárdoš, Kristín
    Trenér: Dušan Gregor

    Rozhodčí: Klejna, Fridrich – Babjak, Junek
    thejrc.org