Bohunice – Znojmo 2:1 (kon.) | Start Brno – Uh. Brod 4:1 (kon.) | Rosice – Frýdlant n/O 3:1 (kon.)
TJ Tatran Bohunice
2:1 (1:1)
1. SC Znojmo FK
Sobota 09.09.2023, 10:15 • Neužilova, Bohunice • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Nováčkovi soutěže z Bohunic se podařilo na domácí půdě obrátit nepříznivý vývoj zápasu proti Znojmu a získat tři body. Ty znamenají výrazný posun v tabulce až na průběžné jedenácté místo a samozřejmě také výraznou psychickou vzpruhu do dalšího průběhu sezóny.

Vítěznou branku vsítil v 63. minutě z pokutového kopu bývalý forvard Blanska, Vítkovic či Dolního Benešova Martin Pecuch.

Příští zápas čeká Bohunice ve středu, v předehrávce 17. kola budou hrát proti zlínskému béčku. Jen o třicet minut dříve v 16:00 nastoupí téhož dne Znojmo, které navštíví Uničov.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fotbalovým fanouškům. (12:28:49)