1:4 (1:2)
Japonsko
Sobota 09.09.2023, 20:45Mezinárodní přípravné zápasy

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 8:11. (22:39:43)

Je konec! Německo prohrává s Japonskem 1:4. Do vedení poslal Japonce Ito. Leroy Sané v 19. minutě skvělou střelou vyrovnal. O tři minuty později však vrátil hostům vedení Ueda. V závěru poločasu šel sám na branku Sané, jenže vyrovnat se mu nepovedlo. Po změně stran se Němci snažili vyrovnat, jenže neměli moc prostoru. V závěru pak udeřili Asano a Tanaka.

90+5
    90+2. TANAKA - 1:4

90+2
    Japonsko právě vstřelilo branku! Demolice nekončí! AO TANAKA si naskočil na krásný Kubův centr a ještě lepším zakončením uklidil míč k zadní tyči!
    90. ASANO - 1:3

90
    Japonsko právě vstřelilo branku! Je hotovo! Hosté v závěru přidávají třetí zásah! TAKUMA ASANO využil přihrávku Kuba před prázdnou branku a uklidil míč do sítě!

90
    Blíží se konec dnešního souboje. Domácí celek stále nemůže najít cestu k vyrovnání skóre dnešního souboje. Znovu je blízko překvapení s Japonskem.

88
    Hostující gólman skvěle vyběhl proti hlavičce z ostrého úhlu a ukryl míč do rukavic.

87
    Němci se probili vpřed, nicméně nikdo v bílém nedokázal branku ohrozit. Tentokrát zasáhl Tomijasu.

86
    Střídání v týmu Japonsko:
    ze hřiště odchází Mitoma, přichází Doan.

85
    Po rohovém kopu se probil k hlavičce Rüdiger, jenže podle rozhodčího si pomohl útočným prohřeškem.

84
    Exekuce se ujal právě Kimmich, jenže pobídka na Grosse byla příliš vysoká.

83
    Kimmich byl sražen k zemi poblíž velkého vápna. Němci budou znovu rozehrávat přímý kop z dobré pozice.

82
    Hostující brankář nyní rozhodně nespěchal s uvedením míče do hry. Domácím příznivcům se to vůbec nelíbilo.

80
    Kimmich poslal nákop vpřed, jenže nikdo v bílém jeho úmysl nepochopil. Nepřesný míč skončil u gólmana.

79
    Endo roztáhl hru vpřed, jenže defenzivní hráči domácích skvěle odehráli míč do bezpečí.

78
    Hosté se po delší době probili vpřed, jenže na polovině Německa se hráči v modrém dlouho neohřáli.

77
    Gross se dral vpřed, jenže v klíčovou chvíli si míč předkopl příliš před sebe. Němci to v posledních minutách zkoušejí spíše středem.