Petržalka – Trebišov 2:0 (kon.) | Malženice – Žilina B 1:2 (kon.)
1:2 (1:1)
MŠK Žilina B
sk Neděle 10.09.2023, 10:30MONACObet liga • 7. kolo

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:24:52)

Príslovie, že chudobnému aj z hrnca vykypí dnes v Malženiciach platí dokonale. Domáci aj po vylúčení Šuleka v druhom polčase siahali aspoň na cenný bod, no v poslednej minúte Breznik nepremenil pokutový kop a tak Dynamo Malženice prehráva doma so Žilinou B 1:2.

90+4

90+4
    Nuž a smutný domáci záver je dokonaný. Slovinský futbalista Miha Kompan Breznik sa postavil k loptu na pokutový kop, vystrelil a Samuel Belaník mu skvelým zákrokom pokazil gólovú radosť!

90+3
    Nepochopiteľný, detinský a úplne zbytočný faul Essombu pred vlastnou bránkou, Malženice budú kopať pokutový kop!

90+3
    Ešte jeden pokus domáceho tímu, Vasiľ bude nakopávať loptu dopredu, všetci hráči Dynama sú pred Belaníkom.

90+3
    Dlhý výkop domáceho brankára Patrika Vasiľa, lopta však končí až pri Samuelovi Belaníkovi, ktorý zbiera cenné sekundy pre svoj tím.

90+2
    Timotej Kudlička si urobil priestor na strelu z pravej strany, neprestrelil však hradbu domácich tiel.

90+2
    Žltá karta pre tím Dynamo Malženice (Karhan).

90
    Riadny hrací čas sa naplnil, v druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne tri minúty.

88
    Ďalšie dlhé vhadzovanie lopty v podaní domáceho Patricka Karhana, lopta napokon končí v moci Samuela Belaníka.

87
    Žilina pokračuje v tlaku, Kudlička z ľavej strany centrom na zadnú tyč hľadal Lukáša Prokopa, ktorý sa dostal pred dvoch domácich obrancov, ale nedokázal loptu trafiť ideálne.

86
    MŠK Žilina B dáva gól! Essombov center z pravej strany našiel pred bránkou Patrika Vasiľa žilinského krajného obrancu MICHALA MYNÁŘA, ktorý hlavou dostáva Žilinu do vedenia!

85
    Owusu skúsil center z ľavej strany, lopta bola obrancom Dynama tečovaná na rohový kop pre MŠK.