Engineers Prague – HC MUNI 3:4 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
3:4 (1:3, 0:0, 2:1)
HC MUNI
Středa 13.09.2023, 19:45 • Zimní stadion HC Hvězda Praha • Tipsport UNI CUP • Semifinále

MUNI vyhrává tento zápas 4:3 a zahraje si finále proti hokejistům z Univerzity Karlovy. Byl to dramatický zápas, který hosté rozhodli díky povedenému závěru první třetiny. (22:15:50)

59:27
    Domácí hrají v šesti.

59:25
    Puk vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu domácích hráčů.

59:14
    Oddechový čas pro tým Engineers Prague.

59:13
    Maličkay kryje kotouč do rukavice, vhazovat se bude před jeho brankou.

59:01
    Fabiánek pálil z bezprostřední blízkosti, minul branku.

58:45
    Domácí jsou sice v útočném pásmu, ale přesnost střelby není dobrá.

58:06
    Zakázané uvolnění MUNI vrací hru před branku hostů.

58:00
    Hosté hrají v plném počtu.

57:39
    Mnoho času už domácí hokejisté nemají na to, aby srovnali stav zápasu.

56:08
    Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale minul branku.

55:37
    Vyloučení v týmu HC MUNI:
    Mirek Bazala – 2 min., podrážení.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hokejisté z Brna drží těsný náskok, v posledních minutách ale mají více ze hry hráči domácího klubu.

54:28
    Velmi dobře nyní hrají domácí, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře a vyrovnat.

53:33
    Vaňous mohl sám zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku. Gonda z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou část branky.

53:00
    Sedm minut hry nás dělí od konce třetí třetiny, hostující MUNI drží těsný náskok.
    51:39 Pavel VAŇOUS - 3:4

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Březina (Hynek, Gonda), 47. Vaňous (Routa), 52. Vaňous (Routa, Vobořil) – 14. Bezděk (Bazala), 17. Jakubec (Tomaník), 17. Tomaník (Jakubec), 51. Kučera

ČVUT Engineers Prague: Maličkay (Pulda) – Staněk, Vobořil, Šonský, Raiterman, Kubata, Svach, Gonda – Dohnal, Kadlec, Hynek, Březina, Fabiánek, Holanik, Jurak, Vaňous, Hasil, Routa, Januška, Matějka
    Trenér: Daniel Fuks

HC MUNI: Král (Rozehnal) – Bláha, Šucha, Šupa, Gonos, Bazala, Kučera – Tomaník, Drlík, Gergel, Jakubec, Morev, Klíma, Linka, Edl, Staněk, Sedláček, Hasoň, Bezděk
    Trenér: Jiří Čtvrtníček

Rozhodčí: Matouš Píša – Jakub Černohlávek, Jakub Koliš