Jihlava – Brno 0:1 (kon.) | Opava – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Příbram – Sparta B 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Pátek 15.09.2023, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

Vysočina tak má na svém kontě stále 14 bodů. hosté z Brna si pomohli na číslo 19. V příštím kole doma Zbrojovka přivítá Vyškov. Jihlavané pocestují do Prahy, kde je čeká rezerva Sparty. (18:58:44)

9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Tři body si domů odváží Brno po nejtěsnější možné výhře 1:0. Po vyrovnaném prvním poločase přišel zlomový moment v 55. minutě, kdy druhou žlutou kartu obdržel Tomáš Svoboda. Výhodu jednoho muže v poli hosté potrestali v 79. minutě, když se trefil po přihrávce Smejkala Alijagić.

90+4

90+4
    Dopředu se vysouvá na hrot i kapitán Filip Vedral, ale domácí se do zakončení nedostávají.

90+3
    Ve vápně si na hlavičku naběhl Tomáš Smejkal, ale míč zamířil nad bránu.

90+3
    Hosté se usadili na levé straně poblíž rohového praporku.

90+2
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Adam Kronus, přichází Jan Štěrba.

90+1
    Nicolas Martinek vystřelil zpoza velkého vápna a Pavel Soukup vyráží nad bránu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Domácí se snažili z pravé strany odcentrovat do vápna, ale obrana Brna si vše pohlídala.

Dnešní utkání sleduje 991 diváků.

88
    Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Denis Granečný).

87
    Střelu z hranice vápna Pavel Soukup chytá.

85
    ze hřiště odchází Roman Potočný, přichází Nicolas Martinek.

85
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Jaroslav Peřina, přichází Tomáš Franěk,
    ze hřiště odchází Jakub Selnar, přichází Milan Piško,
    ze hřiště odchází Miroslav Křehlík, přichází Radek Křivánek.

84
    Lukáš Fila se dostal s míčem do vápna, ale záhy o něj přišel a ještě fauloval.

82
    Adam Kronus se snažil ve vápně oslovit Tomáše Smejkala, ale Pavel SOukup se překonat nenechal.

80
    Brno právě vstřelilo branku!
    Tomáš Smejkal přihrál z levé strany do vápna, kde měl před sebou volnou bránu DENIS ALIJAGIĆ a pro něj již nebyl problém poslat svůj tým do vedení.