Vítkovice – K. Vary | 2:6 (kon.) | | | Olomouc – Kladno | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) |
Pardubice – Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 0:4 (kon.) | | | Sparta – Motor ČB | 5:2 (kon.) |
HC Slovan – Michalovce | 2:8 (kon.) | | | Košice – Humenné | 4:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 5:6 (kon.) |
Nitra – Poprad | 2:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Spišská N. Ves | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Zvolen | 4:3 (po pr.) |
Rimavská Sobota – Žiar nad Hronom | 4:1 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J | 5:8 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Písek | 8:0 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Chrudim | 8:3 (kon.) | | | Vsetín – Břeclav | 8:1 (kon.) |
konec
Technika Hockey Brno
10:5
(7:1, 0:2, 3:2)
HC Chrudim
Branky a nahrávky:
2. Smrž (Frimel), 8. Szemmelroth (Smrž, Apolenář), 9. Svoboda (Čaňo, Sladký), 11. Trögner (Sladký, Čaňo), 16. Staněk (Čaňo), 17. Červenka (Frimel), 19. Spanel (Hrabinec, Zduba), 47. Spanel (Červenka), 50. Svoboda (Trögner, Červenka), 56. Frimel (Antony, Polame) – 2. Jirout (Novák, Štěpánek), 35. Turena (Pazdera, Pilař), 39. Matýs, 42. Jedlička (Macas), 59. Turena (Vaníček, Pilař)
Rozhodčí: Viktor Schenel — Ladislav Hrabal, Jakub Kučera
Diváci: 39
Neproměněná penalta:
Technika Hockey Brno:
V. Sekanina (J. Hnízdil) — M. Čaňo, P. Antony, M. Hrabinec, J. Spanel, D. Hejduk, O. Polame, J. Svoboda — G. Szemmelroth, M. Langmann, T. Staněk, M. Trögner, M. Smrž, V. Apolenář, K. Škodík, J. Zduba, M. Červenka, V. Jelének, F. Frimel, J. Sladký
Náhradníci:
Trenér:
HC Chrudim: A. Pithart (L. Filípek) — E. Pazdera, K. Kubišta , M. Dvořák, M. Vaníček, S. Šmerda — T. Kantor, J. Štěpánek, M. Turena, M. Macas, O. Jirout, M. Černý, M. Jedlička, J. Novák, J. Zdeněk, D. Matýs, V. Pilař
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Chrudim: A. Pithart (L. Filípek) — E. Pazdera, K. Kubišta , M. Dvořák, M. Vaníček, S. Šmerda — T. Kantor, J. Štěpánek, M. Turena, M. Macas, O. Jirout, M. Černý, M. Jedlička, J. Novák, J. Zdeněk, D. Matýs, V. Pilař
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Viktor Schenel — Ladislav Hrabal, Jakub Kučera
Diváci: 39
Samuel Šmerda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
Kryštof Kubišta – 2 min., vysoká hůl.
Kryštof Kubišta – 2 min., vysoká hůl.
Ondřej Jirout – 2 min., vysoká hůl.
Viktor Jelének – 2 min., napadení.
Jakub Novák – 2 min., podrážení.
Ondřej Polame – 2 min., krosček.
Martin Jedlička – 2 min., napadení.
Samuel Šmerda – 2 min., sekání.
Martin Jedlička – 2 min., držení.
Miloš Langmann – 2 min., faul kolenem.