Vítkovice – K. Vary | 2:6 (kon.) | | | Olomouc – Kladno | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) |
Pardubice – Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 0:4 (kon.) | | | Sparta – Motor ČB | 5:2 (kon.) |
HC Slovan – Michalovce | 2:8 (kon.) | | | Košice – Humenné | 4:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 5:6 (kon.) |
Nitra – Poprad | 2:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Spišská N. Ves | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Zvolen | 4:3 (po pr.) |
Rimavská Sobota – Žiar nad Hronom | 4:1 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J | 5:8 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Písek | 8:0 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Chrudim | 8:3 (kon.) | | | Vsetín – Břeclav | 8:1 (kon.) |
konec
Piráti Chomutov
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
HC Meteor Třemošná
Branky a nahrávky:
33. Bon (Grosskopf, Česnohlídek), 34. Rindoš (Svoboda, Starý), 58. Hlaváček (Pospíšil, Mišovic) – 36. Albrecht (Matoušek, Reiser), 55. Routa (Albrecht, Reiser)
Rozhodčí: Kamil Hlinka — Pavel Beneš, Jan Bertlík
Diváci: 89
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
B. Vavřena (M. Kokhanin) — O. Filip, J. Česnohlídek, D. Svoboda, F. Hynek, R. Ibl, J. Teterja, A. Žižka, J. Janda — T. Hlaváček, M. Starý, T. Friš Lorber, M. Bon, Š. Klobouček, D. Grosskopf, M. Kincl, J. Pospíšil, D. Mišovic, O. Yailov, J. Rindoš
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: F. Ženíšek (A. Smola) — T. Skala, J. Hnát, J. Bláha, T. Holubec, O. Malý, M. Malý, M. Matoušek — M. Beran, Š. Albrecht, Z. Šmíd, R. Krištof, J. Kuneš, J. Sieger, T. Horský, M. Krasanovský, T. Routa, J. Reiser
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: F. Ženíšek (A. Smola) — T. Skala, J. Hnát, J. Bláha, T. Holubec, O. Malý, M. Malý, M. Matoušek — M. Beran, Š. Albrecht, Z. Šmíd, R. Krištof, J. Kuneš, J. Sieger, T. Horský, M. Krasanovský, T. Routa, J. Reiser
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kamil Hlinka — Pavel Beneš, Jan Bertlík
Diváci: 89
Oliver Malý – 2 min., podrážení.
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Maksym Bon.
Adam Žižka – 2 min., hrubost.
Martin Starý – 2 min., faul loktem.
Jakub Hnát – 2 min., hákování.
Tomáš Skala – 2 min., nesportovní chování.
Dominik Svoboda – 2 min., krosček.