K. Vary – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Kladno – Pardubice 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 5:3 (kon.) | Motor ČB – Olomouc 3:1 (kon.) | Litvínov – Plzeň 4:2 (kon.)
Třinec – Sparta 2:3 (1:3 po s.n.)
HC VERVA Litvínov
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Neděle 17.09.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 2. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:24:07)

Střely na branku: 50 – 24

Je dobojováno. Domácí drželi těsný náskok a odolávali několika přesilovkám soupeře. V závěru pak David Kaše trefil prázdnou branku a definitivně tak zlomil odpor hostů. Stal se tak dnes dvougólovým střelcem, a to v prvním duelu sezóny, v tom prvním totiž Vervě ještě chyběl. Domácí tak napravili nepovedený zápas v Pardubicích a doma před svými diváky slaví tři body. Hosté z Plzně, kteří v prvním kole srazili mistra z Třince, jsou naopak dnes bez zisku jediného bodu.

59:55
    V rohu obranného pásma Litvínova došlo na souboj o puk a hned i na potyčku mezi oběma tábory. Hra je zastavena.

59:40
    Matej Tomek připsal další zákrok a dvacet vteřiny před vypršením třetí třetiny se ještě bude vhazovat před jeho brankou.

59:19
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté si dobře neporozuměli v rozehrávce, kotouč se dostal k DAVIDU KAŠEMU, který si nabruslil do pravého kruhu a odtud pak trefil zcela prázdnou hostující bránu – 4:2. Bez asistence.

59:01
    Napínavý duel až do samotného konce. Nyní jsou u puku Litvínovští a budou se ho snažit dostat ven z pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

58:43
    Domácí se dostali na puk a přes celé kluziště se snažili trefit prázdnou bránu soupeře, ale puk jen líznul brankovou konstrukci.

58:19
    Litvínov je v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Tlak Plzně zastavilo vyhození puku domácích a ti šetří další cenné vteřiny.

57:30
    Samuel Hlavaj je na střídačce, hosté to zkusí se šesti bruslaři v poli.

57:30
    Další dobrý zákrok Mateje Tomka, který vychytal Fina Aleksiho Rekonena a hra je přerušena. A hosté si pak také vybírají oddechový čas.

57:09
    Adam Jiříček trefil hráče před sebou a Litvínov se okamžitě zase osvobozuje.

56:52
    Hned po buly v pásmu Litvínova se domácí dostali na puk a vyhodili ho bez čekání až před Samuela Hlavaje. O chvilku později se to samé povedlo Matúši Sukeľovi.

56:19
    Marek Baránek – 2 min., krosček.

55:40
    David Kaše poslal zadovku na modrou čáru pro Janise Jakse, ten poté dalekonosnou střelu poslal k zadnímu mantinelu.

55:22
    Litvínov se ubránil a už je v plném počtu.

54:50
    Střílenou přihrávku Jakuba Lva nezachytil Adrián Holešinský, ale následně pak akce hostů pokračuje dále. Domácí se v oslabení dobře brání a rádi by ho zvládli bez úhony.

53:48
    Kevin Czuczman po zisku puku ho vyhodil daleko od Tomkovy klece a pošetřil cenné vteřiny. Hosté se tak do další útočné akce dostávají z hloubi vlastního obranného pásma.

53:36
    Po šanci Plzně skončil kotouč u Mateje Tomka a poté je hra přerušena.

53:22
    Patrik Demel – 2 min., sekání.

53:05
    Liam Kirk se dostal do blízkosti Samuela Hlavaje, ale neohrozil ho.

52:33
    Mezi kruhy se zjevil Petr Koblasa a jeho svižná rána končí na dalším povedeném zákroku Samuela Hlavaje! Hra je zastavena a následuje další komerční přestávka.

52:01
    Litvínovští stále drží nejtěsnější možný náskok, Plzeňští však mají snahu vyrovnat, ale zatím se jim to nedaří. Nyní následuje další útočná akce Litvínova.

51:16
    Koblasa udržel pásmo, poté se zjevil v další šanci, ale Hlavaje opět nepřekonal, ač měl Litvínov další velkou šanci.

50:27
    Plzeň se také v oslabení ubránila a už je v plném počtu.

50:00
    Hra byla přerušena po dalším zákroku Hlavaje a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

49:42
    Po chvilce to zkoušel z levé strany také Petr Koblasa, i on si ale vylámal zuby na pozorném Samuelu Hlavajovi.

Dnešní utkání sleduje 4047 diváků.

49:17
    Nicolas Hlava našel přihrávkou Davida Kašeho, který v těsné blízkosti Hlavaje zakončil jen do jeho betonu.

48:53
    Litvínovu se zatím přesilovka nedaří podle jeho představ, hosté se osvobodili a šetří čas.

48:27
    Kryštof Hrabík – 2 min., sekání.

48:17

48:10
    Pawel Zygmunt získal ve středním pásmu puk a poslal ho před klec soupeře, tím také pošetřil cenné vteřiny z litvínovské početní nevýhody.

46:59
    Benák se snažil poslat puk Indrákovi, ale to se nepovedlo, následovala ztráta kotouče a ten poté domácí vyhazují znovu až před Samuela Hlavaje.

46:24
    Lev se protlačil až před Tomka a zakončil, jeho žabka ale nekončí za jeho zády. Následně pak se Verva poprvé výhozem osvobozuje.

46:17
    Martin Havelka – 2 min., nedovolené bránění.

46:05
    Na druhé straně rána Jana Piskáčka skončila tyči domácí branky!

45:47
    Další velká šance domácích a v ní Matúš Sukeľ, ten ale tváří v tvář Samuelu Hlavajovi neuspěl.

45:36
    Kristaps Zile napřáhl ke střele od modré čáry, ale puk Samuel Hlavaj dobře viděl a následně ho zachytil. Poté je hra přerušena a buly po jeho pravé ruce.

44:57
    Jindřich Abdul pálil z hrany levého kruhu, ale jeho pokus nekončí za zády Samuela Hlavaje.

44:35
    Za vysokou hůl bylo signalizováno vyloučení Davida Kašeho, sudí ale prohlédli situaci na tabletu a následně trest zrušili. Bude se tak pokračovat v pěti na každé straně.

43:16
    Andrej Kudrna nasměroval přihrávku na pravý kruh pro Petra Koblasu, ale ten poté švihem trefil jen beton připraveného hostujícího brankáře.

42:08
    Luke Adam zastavil akci Litvínova, ten se ještě zdržel v pásmu Plzně, ale z pravé strany Hlavaje nepřekonal Matúš Sukeľ.

41:11
    David Kaše se nedokázal dostat do zakončení před Samuelem Hlavajem, následoval protiútok hostů, který ale také nic nepřinesl.

40:51
    Zakázané uvolnění Litvínova stěhuje hru před branku Mateje Tomka, buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.

40:23
    Hosté se protlačili do útočného pásma, Miroslav Indrák ale nedokázal ohrozit branku Mateje Tomka.

40:01

Střely na branku: 32 – 16

Také druhá třetina je u konce. Verva v ní využila přesilovou hru a dostala se do vedení 3:1. Poté měla další možnosti náskok navýšit, když byli hosté často v oslabení, ale poté už neinkasovali. Naopak v závěru využili indiáni přesilovou hru a jsou tak Litvínovu na dostřel jediného gólu. Ještě nás tak čeká hodně zajímavá třetí třetina, která začne přibližně v 19:35.

40:00

39:50
    Ještě se hosté snažili před domácí brankou, ale už se nic nestalo a ke konci se blíží i druhá třetina.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:45
    Proti jedovce Petra Straky zakročil Matej Tomek a po zákroku nechal hru raději zastavit. Bude se tak za chvíli vhazovat po jeho pravé ruce.

38:04
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Nyní už domácí inkasují a hosté se dostávají svému soupeři na dostřel jediné branky. Hrabík poslal kotouč na pravý kruh, kde v pokleku tvrdě vystřelil JAKUB POUR a propálil Tomka. Využitá přesilová hra a už je to jen o jeden gól – 3:2. Asistence: Kryštof Hrabík.

36:37
    Aleksi Rekonen napřáhl ke střele a ohrozil Mateje Tomka, ten ve svém brankovišti opět uspěl a podržel svůj tým a jeho dvoubrankový náskok.

36:37
    Tentokráte mají k dispozici přesilovou hru hosté a mohou v ní snížit na rozdíl jediné branky. Vrátí se indiáni zpět do zápasu?

36:37
    Nicolas Hlava – 2 min., podrážení.

35:49
    Miroslav Indrák žabkou vyhodil puk z obranné třetiny, nicméně pro něj si dojeli aktivní domácí hráči a už jsou zase před Samuelem Hlavajem. Tam si neporozuměli bratři Kašové a Verva ztratila puk.

Střely na branku: 31 – 15

34:40
    Matúš Sukeľ dostal nabito od Adama Jiříčka a hned z kruhu vystřelil, bylo to ale do připraveného Samuela Hlavaje.

34:13
    Hosté jsou kompletní.

33:47
    Liam Kirk nahodil od pravého hrazení puk před branku hostů, kde byl připraven na sklepnutí Nicolas Hlava, ale jeho přiťuknutí končí na betonu Samuela Hlavaje.

33:19
    Nepovedený útok Litvínova a hosté puk znovu vyhodili daleko od branky Samuela Hlavaje.

32:46
    Po chybné rozehrávce Marka Baránka uháněl kupředu Tomáš Mertl, dokonce i vystřelil, v oslabení ale Mateje Tomka nepřekonal. Nicméně bude se vhazovat před jeho brankou a hosté pošetří další vteřiny.

32:25
    Marek Baránek napřáhl ke střele, tu ještě sklepl Petr Koblasa, ale znovu úřadoval Samuel Hlavaj, jenž má na svém kontě další povedený zákrok.

32:13
    Další tlak Litvínova znamenal další nedovolený zákrok soupeře, Piskáček dostal dvě minuty za podrážení a po krátké komerční pauze si Litvínov zahraje další početní výhodu.

32:13
    Jan Piskáček – 2 min., podrážení.

31:38
    David Kaše projel celým kluzištěm na pravý kruh a jeho švih pak končí opět na Samuelu Hlavajovi, který se ve svém brankovišti rozhodně nenudí.

30:58
    Ondřej Jurčík se krásně uvolnil od pravého hrazení a nabruslil si do mezikruží, kde napřáhl ke střele, která byla sražena do rohu obranného pásma Plzně.

30:46
    Samuel Hlavaj vytasil další zákrok proti jedovce Pawla Zygmunta. Domácí jsou stále hodně aktivní a rádi by přidali další pojistku.

30:41
    Indiáni jsou v plném počtu.

30:08
    V polovině základní hrací doby se na puk dostali hosté a hned ho poslali znovu až před litvínovskou branku. Tím pošetřili další cenné vteřiny.

29:26
    Ondřej Kaše našel svého bratra Davida, který zblízka nepřekonal Samuela Hlavaje. Následně pak se hosté osvobozují a posílají puk až před klec Mateje Tomka.

28:41
    Hosté byli opět nedisciplinovaní a inkasovali další dvě minuty. Na trestné lavici usedl Petr Zámorský za krosček.

28:41
    Petr Zámorský – 2 min., krosček.

28:34
    Plzeň je v plném počtu.

28:04
    Petr Koblasa z jedničky střílel na bližší tyč soupeře a tam byl připraven Samuel Hlavaj, jenž vytasil pohotový a efektní semafor!

27:26
    Hlavaj zakročil proti další jedovce domácích a indiáni touš vyhazují až před Tomka. Poté jdou rychle střídat unavenou čtveřici hráčů.

26:32
    Hosté jsou ve čtyřech a asi to nejhorší mají za sebou.

26:23
    Trma-vrma před Hlavajem, ale hosté to ustáli a mohli si oddychnout, ovšem po vhazování tento tlak trvá dále a proti Kirkovi v pádu zakročil Samuel Hlavaj!

25:55
    Plzeňští se z tlaku Litvínova osvobodili vyhozením puku až před Mateje Tomka.

25:29
    Marek Baránek napřáhl na modré čáře, puk se odrazil na pravou stranu k Andreji Kudrnovi, jenž v pokleku těsně před Hlavajem promáchl.

25:06
    Ten hned zasahoval proti jedovce z pravého kruhu z hole Davida Kašeho.

24:50
    Domácí mají navíc k dispozici dlouhou přesilovou hru pět na tři a mají tak šanci své vedení ještě navýšit. A už se tlačí do zakončení před Hlavajem.

24:32
    Jakub Pour – 2 min., krosček.
    23:40 Ondřej KAŠE - 3:1

23:40
    Bleskově využitá přesilová hra, která navíc bude trvat dále a Verva jde do vedení 3:1. Janis Jaks poslal puk na levou stranu a z levého kruhu pak propálil vše, co mu stálo v cestě ONDŘEJ KAŠE. Asistence: Janis Jaks.

23:34

23:34
    Nicolas Hlava – 2 min., hrubost.

23:34
    Jan Schleiss – 5 min. + OK, nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Ondřej Matýs.

22:57
    Adam Benák protečoval puk do útočného pásma, ten získali domácí a rodila se další akce. Ale tu pokazila obrana Plzně.

22:16
    Petr Koblasa to vzal na sebe a střílel na Hlavaje, kotouč však končí jen těsně vedle protější tyče.

21:21
    Jindřich Abdul natahoval svoji hůl po přihrávce od Liama Kirka, ale nakonec na kotouč nedosáhl a rázem bylo po další útočné akci Litvínova.

20:54
    Zápas se hraje stále ve vysokém tempu, akce střídají akce na obou stranách. Nyní znovu atakovali klec hostů Litvínovští, ale Hlavaj byl opět na místě.

20:35
    Hned na to pak střílel Janis Jaks, ale Samuel Hlavaj si připsal další zákrok a po něm nechal hru zastavit. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce.

20:12
    Hned na začátku druhé třetiny měli závar před Tomkem hosté, ale Tomka nepřekonali.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:38.

Střely na branku: 12 – 9

První třetina, která byla, díky dvěma opravám ochranného plexiskla, pořádně dlouhá, trvala padesát minut. Do vedení se dostali v šesté minutě domácí hráči, které do vedení poslal Jindřich Abdul. Na jeho trefu pak navázal o tři a půl minuty později David Kaše, jenž dorazil střelu Hlavy a Verva vedla 2:0. Za necelou minutu ale skórovali i hosté, kteří se díky Janu Schleissovi dostali svému soupeři na dostřel jediné branky a vrátili se tak zpět do hry.

20:00

19:54
    Úvodní dějství se už jen dohrává, puk je v neutrální zóně a oba celky se už nikam neženou.

19:31
    A hned se domácí zapojili do útočení a dostali se před klec Samuela Hlavaje, ale nakonec ho nedokázali nijak ohrozit.

19:14
    Demel je na ledě a Litvínov je tedy kompletní.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:29
    Verva se osvobozuje vyhozením kotouče až před branku Samuela Hlavaje.

18:15
    Nyní už ale ano, po ráně Petra Zámorského ukázal obránci hostů efektní semafor a kotouč ukazuje ve své lapačce, hned na to je hra zastavena, buly po pravé ruce Tomka.

17:46
    Hosté se nastěhovali do domácího teritoria a kombinují před Matejem Tomkem. Ten zatím nemusel v oslabení pořádně zasahovat.

17:14
    Patrik Demel – 2 min., podrážení.

16:24
    Kristaps Zile dostal přihrávku do jízdy a z hrany levého kruhu pak poslal nepříjemnou střelu na Hlavaje, s tou si však brankář plzeňské Škodovky poradil.

15:52
    Andrej Kudrna se dostal do další akce před hostující klecí, ale byl zdvojen plzeňskou obranou, která mu nedovolila ohrozit branku Samuela Hlavaje.

15:10
    Hosté z vlastního obranného pásma zakládali další akci, ale obrana Litvínova zachytila puk a vyvezla ho rychle až před Samuela Hlavaje.

13:52
    Litvínov zvládl oslabení bez úhony a už je v plném počtu.

12:48
    Ondřej Jurčík v oslabení zavezl puk do útočného pásma, nabil Martinu Havelkovi, který hodně tvrdě vystřelil a jeho pokus končí na Hlavajovi. Následně pak v témže oslabení domácí dokonce trefují tyčku!

11:52
    Liam Kirk – 2 min., hákování.

11:37
    Problém byl tentokráte rychle vyřešen a pokračuje se. Hosté se zjevili před domácí brankou, Houdkova střela ale šla jen vedle Tomkovy klece.

11:17
    Na řadě je komerční přestávka a jde se znovu upravovat ochranné plexisklo, které se znovu uvolnilo po nárazu dvou hráčů.

11:14
    Pawel Zygmunt poslal touš do útočného pásma, ale tam neměl nikoho, kdo by ho převzal a případně vystřelil.

10:27
    Spolupráce bratrů Kašových nyní znovu nesla málem ovoce, domácí byli důrazní u hostujícího brankoviště, ale Samuel Hlavaj si s celou situací dobře poradil.

09:19
    Hosté ale bleskově skórují na druhé straně a jsou Litvínovu na dostřel jediného gólu. Po nahození Houdka od modré čáry se dobře před Matejem Tomkem postavil JAN SCHLEISS, jenž usměrnil kotouč za záda domácího brankáře – 2:1. Asistence: Michal Houdek.

08:25
    A je to 2:0. Nicolas Hlava jel sám na Samuela Hlavaje a vystřelil, následoval semafor hostujícího brankáře, ale od něj se kotouč odrazil k najíždějícímu DAVIDU KAŠEMU, který ho pak dorazil za jeho záda. Asistence: Nicolas Hlava a Ondřej Kaše.

07:39

06:44
    Hosté se zatím nemohou dostat do přesilovkového rozestavení, domácí oslabení dobře brání a nyní se dostali k výhozu puku přes celé kluziště až před Hlavaje.

06:18
    V oslabení se do akce před plzeňskou brankou dostali hráči Litvínova, Samuel Hlavaj pak raději zachytil touš a ukryl ho pod lapačku a přerušil hru.

05:39
    Ondřej Kaše – 2 min., podrážení.

05:12
    Domácí hráči využívají přesilovou hru a jdou do vedení. JINDŘICH ABDUL na pravé straně po přihrávce od Baránka vystřelil, puk se pak odrazil od Jana Piskáčka a skončil mezi betony Samuela Hlavaje a následně i za brankovou čárou – 1:0. Asistence: Marek Baránek a Andrej Kudrna.

05:00
    Baránek nabil na pravý kruh Andreji Kudrnovi, který z nápřahu netrefil zařízení, domácí ale pokračují v akci.

04:49
    Tomáš Mertl – 2 min., držení.

04:23
    Jakub Pour měl před sebou zcela odkrytou branku Litvínova a z otočky vystřelil, ale trefil jen hůl obránce Vervy. Ve velké šanci tak hosté opět neskórovali.

03:35
    Jan Piskáček napřáhl na modré čáře a jeho pumelice byla zastavena jedním z domácích beků. Následoval protiútok Vervy, z levé strany ale Nicolas Hlava střílel jen vedle protější tyče.

03:25
    Matej Tomek čelil závaru před svou brankou, puk si převzal Jan Schleiss, ale nakonec se před domácí brankou střelecky prosadit nedokázal.

03:01
    A je hotovo. Hráči se pomalu chystají na buly a jdeme pokračovat ve hře.

03:01
    Už se téměř dvanáct minut nehraje a to rozhodně není pro ani jednoho hráče dobré. Dokonce přišli pomoci i samotní hokejisté, kteří ledařům pomohli s upevněním spojnice.

03:01
    Tak nakonec se zdá, že problém stále přetrvává. Zaměstnanci zimního stadionu v Litvínově se vrátili zpět na štafle a stále probíhá upevnění vadné spojnice. Hráči tak začínají znovu kroužit po hrací ploše.

03:01
    Je to na dobré cestě, vypadá to, že by se za chvíli mohlo začít pokračovat ve hře. Ještě ale bude potřeba připevnit síť, která je k ochrannému sklu přidělána.

03:01
    Hráči obou týmů vynucené pauzy využili k občerstvení a někteří také krouží po ledové ploše, aby nevychladli. Zatím to vypadá, že problém ještě vyřešen nebyl.

03:01
    Hra je přerušena kvůli problému usazení jednoho z ochranných skel, nyní už se pracuje na opravě. Uvolnily se patrně spojnice, které obě skla spojují.

02:02
    Martin Havelka napřáhl na levé straně, byl sice tísněn obranou soupeře, ale nakonec z toho byl pokus, který musel hasit Samuel Hlavaj.

01:36
    A hned z toho byla obrovská šance pro hosty. Tomáš Mertl bez přípravy vystřelil a do akce musel jít Matej Tomek, který si připsal pohotový zákrok a svůj tým podržel.

00:56
    A znovu Kudrna se dral do útočné akce, ovšem tu znovu zastavila pozorná plzeňská obrana a Škodovka pak míří poprvé do akce před branku Mateje Tomka.

00:06
    Andrej Kudrna hned na začátku zápasu jel po pravém křídle do útočného pásma, poté chtěl vystřelit, ale hosté se stihli vrátit a pokus o střelu mu nedovolili.

00:01

V dresu Litvínova dnes už nechybí David Kaše, takže na ledě uvidíme oba bratry, a to v jedné útočné formaci společně s Nicolasem Hlavou.

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Demel, Zile, Jaks, Baránek, Zeman, Czuczman, Šalda – Koblasa, Sukeľ, Kudrna – O. Kaše, D. Kaše, Hlava – Abdul, Kirk, Válek – Havelka, Jurčík, Zygmunt.
    Trenér: Karel Mlejnek

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (Pavlát) – Zámorský, Piskáček, Dujsík, Houdek, Jiříček, Kvasnička – Indrák, Lev, Schleiss – Holešinský, Benák, Hrabík – Rekonen, Mertl, Pour – Matýs, Adam, Straka – Jansa.
    Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Veselý, Pilný – Ondráček, Thuma.
    Zvítězí dnes Indiáni?

Vzájemná utkání

V uplynulém ročníku se oba celky utkaly čtyřikrát. A lépe se dařilo Plzni. Indiáni zvítězili hned třikrát, jednou pak byl úspěšný Litvínov.

To plzeňské Škodovce se naopak v prvním utkání nové sezóny dařilo a Plzeňští tak získali první tři body do extraligové tabulky. Na svém ledě získali skalp mistra, a sice Třince. Ten doma porazili 3:1 a vykročili tak úspěšně. Dnes na severu Čech budou chtít opět bodovat, zatímco Litvínov bude bojovat o první bodový zisk.

V úvodním kole nového ročníku nejvyšší tuzemské soutěže se Litvínovským nedařilo a nenavázali tak na celkem úspěšnou přípravu. Sezónu zahajovali na půdě soupeře, když se vydali na východ Čech, konkrétně na led Pardubic. Tam po dvou třetinách prohrávali 1:2 a stále nebylo nic rozhodnuto. Ovšem ve třetím dějství inkasovali ještě tři góly a bylo po nadějích na zisk prvních bodů. Na své konto tak hráči Vervy nezapsali žádný bod. Poprvé v sezóně se pak představí svým divákům a pokusí se neúspěch v Pardubicích napravit.

Hezký nedělní večer přeji všem příznivcům hokeje. Na programu je druhé kolo extraligy a v jeho rámci budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Škoda Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 6. Abdul (Baránek, Kudrna), 9. D. Kaše (Hlava, O. Kaše), 24. O. Kaše (Jaks), 60. D. Kaše – 10. Schleiss (Houdek), 39. Pour (Hrabík)

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Demel (A), Zile, Jaks, Baránek, Zeman, Czuczman, Šalda – Koblasa, Sukeľ (C), Kudrna – O. Kaše (A), D. Kaše, Hlava – Abdul, Kirk, Válek – Havelka, Jurčík, Zygmunt.

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (Pavlát) – Zámorský, Piskáček (A), Dujsík, Houdek, Jiříček, Kvasnička – Indrák, Lev (A), Schleiss (C) – Holešinský, Benák, Hrabík – Rekonen, Mertl, Pour – Matýs, Adam, Straka – Jansa.

Rozhodčí: Veselý, Pilný – Ondráček, Thuma