Getafe – Osasuna 3:2 (kon.) | Villarreal – Almería 2:1 (kon.) | Sevilla – Las Palmas 1:0 (kon.)
Real Madrid – Real Sociedad 2:1 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (1:1)
UD Almería
Neděle 17.09.2023, 16:15 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 5. kolo

Almería byla ve druhém poločase nebezpečnější a měla celkem tři velké šance k tomu, aby si vrátila vedení zpět. V závěru už to vypadalo, že se oba celky podělí o body. Nicméně Villarreal měl dnes dobré nastavení. V tom prvním dokázal vyrovnat a ve druhém nastavení vsítil druhou branku! Celkově jsme neviděli pohledný fotbal, který nenabídl moc šancí, ovšem pokud šance přišly, byly většinou gólové, hlavně ze strany hostujícího celku. (18:18:46)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:6.

90+7

90+6
    Domácí ubránili i rohový kop a vypadá to, že už se nic zásadního nestane.

90+6
    Hosté nyní zahrávali celkem dva centry do pokutového území, ovšem ani jeden z nich nepřinesl zakončení.

90+4
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Tak přece i v tomto nastaveném čase vidíme branku a to nejspíše rozhodující! Alberto Moreno parádně potáhl míč po levé straně a přesným centrem našel na zadní tyči ALEXANDERA SÖRLOTHA, který se hlavičkou nemýlil. Asistence: Alberto Moreno.

90+3
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Yeremi Pino).

90+1
    Villarreal drží míč na středu hrací plochy.

90
    I druhý poločas je nastaven o šest minut. Dočkáme se i v tomto nastavení branky, jako tomu bylo v prvním nastavení?

90
    Běží nám devadesátá minuta, domácí se nyní tlačí k brance soupeře.

89
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Arnau Puigmal).

89
    Hosté se snažili něco nyní vymyslet směrem dopředu, ale obránci si jejich počínání pohlídali.

88
    Ze hřiště odešel i Luis Javier Suárez, který byl taky hráčem, který mohl ve druhém poločase vsítí branku pro svůj celek.

88
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Ibrahima Koné.

87
    ze hřiště odchází Sergio Arribas, přichází Léo Baptistão.

85
    Domácí ze své standardní situace nic nevytěžili.

85
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Ben Brereton Díaz,
    ze hřiště odchází Matteo Gabbia, přichází Jorge Cuenca.

84
    Chumi musel zatáhnout za záchrannou brzdu a zastavil pronikajícího soupeře. Standardní situace pro domácí celek ze zajímavé pozice.

82
    Nadýchaný centr si sebral Luís Maximiano, který pobízí své spoluhráče směrem do útoku, kde bude zahrávat výkop od své branky.

Adam Dořák

Branky: 45+5. G. Moreno (Baena), 90+4. Sörloth (A. Moreno) – 44. Akieme (Robertone)

Karty:   26. Capoue (VLR), 90+3. Pino (VLR) – 53. Embarba (ALM), 84. Chumi (ALM), 89. Puigmal (ALM)

Villarreal CF: Jörgensen – Albiol (C), Gabbia (85. Cuenca), Foyth, Romero (63. Comesaña) – Baena (73. Akhomach), Parejo, Capoue (63. A. Moreno) – G. Moreno (85. Brereton Díaz), Sörloth, Pino.
    Náhradníci: Reina – Femenía, Mándí, Morales, Denis Suárez, Trigueros.

UD Almería: Maximiano – Lopy, Chumi, E. González, Akieme, Montes – Arribas (87. Baptistão), Melero (75. Baba), Robertone (C) (75. Puigmal), Embarba (66. Ramazani) – L. Suárez (88. Koné).
    Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Centelles, Kaiky, Lázaro, Mendes, Milovanović.

Rozhodčí: F. Maeso