Poruba – Kynžvart 25:36 (kon.) | DHC Plzeň – Písek 29:31 (kon.)
29:31 (14:16)
Sokol Písek
Neděle 17.09.2023, 17:30 • Hala 31. ZŠ Plzeň • MOL liga žen • 3. kolo

DHC Plzeň – Sokol Písek 29:31 (14:16)
    Nejvíce branek: Schreibmeierová 10/2, Panošková 5, Fenclová 4 – Korešová 12/1, Boorová 5, M. Svobodová 4. Rozhodčí: Kateřina Fialová – Marta Sovová. Sedmimetrové hody: 4/2 – 1/1. Vyloučení: 4:0. (19:00:37)

Zápas je u konce. Plzeň v druhém poločase dlouho myslela na body. Pak ale nabrala ztrátu, kterou už stáhnout nedokázala. Zapisuje si tak druhou prohru a padá na sedmou příčku. Zato písek ještě neprohrál a je čtvrtý.

Konec zápasu. (29:31)

60
    Petr Soušek si vyžádal oddechový čas. (29:31)
    59
    Tereza Panošková ještě snížila na rozdíl dvou branek. Dnes se trefila už popáté. Zbývá minuta do konce. (29:31)
    58
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Simona Schreibmeierová). (28:31)

58
    Vyloučení pro tým DHC Plzeň (Pavlína Lásková). (27:31)
    58
    Iveta Korešová po dvanácté. Tentokrát se prodrala přes hradbu na pravé straně a poslala míč do spodního růžku. (27:31)
    57
    Simona Schreibmeierová si vyžádala přihrávku, v běhu vyskočila, napřáhla a poslala míč k levé tyčce. (27:30)
    56
    Valentýna Hauserová se prosadila parádním obloučkem přes brankářku Plzně. (26:30)
    56
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Pavlína Lásková). (26:29)
    56
    Anna Kocová znovu objevila místo v obraně na pravé straně. Vběhla do uličky a skórovala střelou na bližší tyčku. (25:29)
    55
    Veronika Fenclová se prosadila parádní dělovkou z výskoku z dálky. Mířila k zemi. (25:28)

55
    Dušan Franz si vyžádal oddechový čas pro Západočešky. (24:28)
    53
    Linda Galušková zakončila dobrou kombinací plzně ránou k pravé tyči do střední výše. (24:28)
    53
    Gól vstřelil tým Sokol Písek (Magdaléna Svobodová). (23:28)

52
    Petr Soušek ze Sokolu Písek si vyžádal oddechový čas. (23:27)
    50
    Dominika Galušková se protáhla přes obranu a nádherně uklidila míč do spodního růžku. (23:27)
    50
    Anna Kocová našla skulinku v obraně, z křídla si seběhla a následně poslala nechytatelnou ránu. (22:27)