Young Boys – RB Lipsko 1:3 (kon.) | AC Milán – Newcastle 0:0 (kon.) | Barcelona – Antverpy 5:0 (kon.)
Feyenoord – Celtic 2:0 (kon.) | Lazio – Atlético 1:1 (kon.) | Manchester City – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
PSG – Dortmund 2:0 (kon.) | Šachtar – Porto 1:3 (kon.)
FC Barcelona
5:0 (3:0)
Royal Antverpy
Úterý 19.09.2023, 21:00 • Estadio Olímpico (Barcelona) • Liga mistrů • Skupina H

S přehledem dokázali fotbalisté Barcelony vyhrát tento zápas na svém stadionu. Royal si během utkání výraznější šanci nevypracoval. Barcelona svého soupeře jasně přehrála. (22:55:15)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:8.

90+3

90+3
    Robert Lewandowski znovu v dobré střelecké pozici, jeho rána z vápna končí vysoko nad.

90+2
    Robert Lewandowski se po rychlé akci dostal do zakončení, ale na brankáře si tvrdou ránou nepřišel.

90+2
    Ritchie De Laet vedl zajímavou akci hostů, poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí se dopustili útočného faulu, a tak u své branky budou rozehrávat hosté.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí bude nastavovat.

89
    Dnešní utkání sleduje 40 989 diváků.

87
    Jeho spoluhráči vybojovali ještě rohový kop.

87
    Antverpám se pokus o zakončení nepovedl, míč končí u domácího brankáře, který rychle rozehrál.

86
    Po nepřesné akci Barcelony budou hosté rozehrávat od své branky, Jean Butez pokoušel rychle přenést hru.

85
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává a domácí fotbalisté míří za výhrou stylem start-cíl.

84
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí jsou aktivnější a pokračují v dobré hře. Hosté se musí převážně bránit.

83
    Střídání v týmu Royal Antverpy:
    ze hřiště odchází Arbnor Muja, přichází Anthony Valencia.

82
    Domácí rozehrávají rohový kop. Nakrátko bylo rozehráno, akce pokračuje dál. Následně se Barca dopustila útočného faulu.

80
    Robert Lewandowski se probojoval ke střele, kterou velmi dobrým zákrokem u tyče vyrazil brankář Royalu.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém míří domácí za jednoznačnou výhrou.

Jan Prošek

Branky: 11. Félix (Gündoğan), 19. Lewandowski (Félix), 22. Bataille (vla.), 54. Gavi, 66. Félix (Raphinha)

Karty:   36. Gavi (BAR)

FC Barcelona: ter Stegen (C) – Cancelo (76. Roberto), Koundé, Christensen, Balde – Gündoğan, F. de Jong (57. Romeu), Gavi (57. F. López) – Raphinha (68. F. Torres), Lewandowski, Félix (68. Yamal).
    Náhradníci: Peña, Astralaga – I. Martínez, Alonso, Casadó.

Trenér: Xavi Hernández

Royal Antverpy: Butez – Bataille (73. Kerk), Alderweireld (C), Coulibaly, Wijndal – Keita, Ekkelenkamp (60. Yusuf), Vermeeren – Muja (83. Valencia), Janssen (60. Ilenikhena), Balikwisha (60. De Laet).
    Náhradníci: De Wolf, Lammens – Ejuke, Van Den Bosch.

Trenér: Mark van Bommel

Rozhodčí: Petrescu – Ghinguleac, Grigoriu (ROU)