Bohunice – Ostrava B 0:1 (kon.) | Start Brno – Třinec 2:2 (kon.) | Rosice – Hodonín 3:1 (kon.)
Blansko – Znojmo 3:2 (kon.) | Hlučín – Frýdlant n/O 3:1 (kon.)
FK Blansko
3:2 (1:1)
1. SC Znojmo FK
Sobota 23.09.2023, 15:30 • Stadion na Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

90+5
    Konec zápasu. Dnešní zápas končí a v dobré náladě z něj odchází domácí hráči a příznivci. Ve druhém poločase se hosté dostali do vedení, když v 60. minutě prostřelil Nešetřila Abreu. Domácí se ale nevzdali a navzdory pevné obraně Znojma se jim povedlo otočit výsledek. V 79. minutě srovnal z penalty Sedlák a v 92. minutě rozhodl Porč o tom, že 3 body putují do Blanska. Hosté navíc dohrávali v deseti, neboť byl v 86. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Rocha. Děkuji Vám za pozornost a u dalších přenosů naviděnou. (17:23:46)

90+5
    Porč skvěle odvrátil centrovaný míč a z protiútoku mohl rozhodnout Tulajdan. Nakonec Jambor vybojoval roh pro domácí.

90+5
    Smrčka teď nešikovně odkopl míč do zámezí a hosté mají další rohový kop!

90+4
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Gimsay, přichází Kocůrek.

90+3
    Znojmo zahrávalo další roh, ale Smrčka byl ve vzduchu nevýše a odvrátil hrozbu. Následná střela z voleje De Abdrey neměla přesnou mušku.
    90+2. PORČ - 3:2

90+2
    Blansko právě vstřelilo branku! Ondřej PORČ otáčí vývoj zápasu opět na stranu domácích a ti vedou 3:2! Porč z levé strany vystřelil relativně slabou střelu, která ale těsně před gólmanem poskočila, změnila směr, a bezmocný Škugor musel lovit míč z brány potřetí.

90+1
    Protiakci Znojma ukončuje nedovolená hra rukou. Míč pro domácí.

90
    Rozhodčí bude nastavovat 5 minut na rámec 90 minut.

90
    Blansko nyní v přesile tlačí Znojmo a snaží se o vstřelení vedoucí branky. Hosté jsou pod velkým tlakem.

89
    Domácí rozehráli standardku na krátko a výsledkem byl střílený centr, který proletěl vápnem a opět skončil na tyči znojemské svatyně!

89
    Rozhodčí ještě uklidňuje situaci ve vápně. Domácí mají nebezpečnou standardku.

88
    Utkání se začíná kouskovat a přibývá nedovolených zákroků. Vypadá to, že hosté nesou vyrovnání domácích těžce.