Boston – NY Rangers 3:0 (kon.) | Dallas – Arizona 7:0 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Columbus – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Anaheim – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Calgary – Vancouver 10:0 (kon.)
San Jose – Vegas 5:2 (kon.) | Florida – Nashville 5:0 (kon.)

3. Anthony Stranges (DAL) 1+1

Hokejisté Dallasu si v dnešní přípravném zápase jasně poradili s mladým týmem Arizony. Na výsledku 7:0 se podílel dvěma asistencemi také český útočník Matěj Blümel. Realizační tým Stars jistě potěšil mladý útočník Logan Stankoven, který svou aktivitu podtrhl prvním i posledním gólem duelu.

59:47
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí v přesilovce ještě zvýrazňují skóre! Podruhé v utkání se trefuje nováček LOGAN STANKOVEN. Asistence: Jordie Benn a Gavin Bayreuther.

58:49
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Hunter Drew dostal dvě minuty za krosček.

58:10
    Hosté jsou v plném počtu.

56:09
    Ještě tu máme vyloučení. Dvě minuty za podrážení dostal útočník Coyotes Justin Kirkland.
    53:14 Scott REEDY - 6:0

53:14
    Také ve třetí třetině jsme se dočkali gólu! Opět se radují Hvězdy z Dallasu. Už na 6:0 navyšuje SCOTT REEDY, který se prosadil dorážkou v předbrankovém prostoru. Asistence: Derrick Pouliot a Lian Bichsel.

46:21
    Třetí třetina se zatím odehrává v relativně poklidném duchu. Skóre se nemění a neviděli jsme zatím ani žádné vyloučení.

40:01
    Dallas nastoupil do třetí třetiny v brance s Rémim Poirierem. Ten nahradil Christophera Gibsona.

40:01

Střely na branku – 33:6

Ve druhé třetině hráči Dallasu na ledě jasně vládli. Do branky neškodné Arizony přidali čtyři góly a po čtyřiceti minutách tak vedou už 5:0. Daří se i Matějovi Blümelovi, jenž má na kontě už dvě asistence.