Arizona – St. Louis 5:1 (kon.) | Los Angeles – Arizona 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:2 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | Washington – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Colorado – Minnesota 3:4 (kon.)

Filip Chytil (NYR) – 0+0, TM 0
    Adam Sýkora (NYR) – 0+0, TM 0 (02:21:58)

V poslední třetině se hrál poněkud opatrnější hokej. O tom svědčí i fakt, že ani na jedné ze stran nepadl jediný gól. Utkání tak končí lépe pro Bruins. Bussi si zároveň připsal první nulu v přípravných zápasech.

59:43
    Rangers se stále pokouší dostat do akce a překazit Bussimu nulu.

59:18
    To se jim povedlo, protože jejich snaha vyústila ve střelu Lysella. Ten sice trefil pouze lapačku Domingueho, ale to ho mrzet nemůsí.

58:51
    Nakonec se ale hostující celek nedostal k jediné střele. Bruins naopak zahajují svůj útok.

58:24
    Rangers ale dokázali čistě vyhodit kotouč až za bránu Bussiho, ten tak musí být v pozoru.

57:58
    Hra se drží před Dominguem, ale ten moc práce nemá.

57:24
    Vyloučení v týmu Boston Bruins:
    Greer – 5 min., bitka.

Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Harpur – 5 min., bitka.

57:04
    Zakázané uvolnění hostujícího celku přerušuje hru.

56:47
    Když už se jim to povedlo, tak rychle přišli o kotouč, který pro sebe získal Boston.

56:20
    Domingue se opět snažil pomoci svému celku v zahájení útoku svou rozehrávkou, ale Rangers se nemohou dostat přes útočnou modrou čáru.

55:56
    Puk létá sem a tam, ale pouze mezi hráči. Gólmané mají nyní chvilku klidu.

55:01
    Až nyní si asi po třech minutách sáhl Bussi na puk a to jen tak, že nahození přikryl svou lapačkou.

54:23
    Rangers stále mají velký problém se založení útoku, který by skončil alespoň nějakou střelou.

53:47
    Ti nakonec pouze posílají kotouč na Domingueho a odjíždí střídat.

53:19
    Sice se hraje v útočném pásmu hostů, ale na puku jsou Bruins.

52:51
    Buly vyhráli hosté a ti se také pokoušeli o založení útoku. Jejich pokus přerušil ofsajd.

52:22
    Domingue přerušuje hru po Geekieho střele, kterou mířil z kruhu na vzdálenější tyčku.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 8. Poitras (Walsh, DeBrusk), 24. DeBrusk (Poitras, Riemsdyk), 29. Beecher (Zbořil, Frederic)

Boston Bruins: Bussi (Keysar) – Beecher, Brown, Callahan, DeBrusk, Frederic, Geekie, Greer, Harrison, Lysell, Megna, Mitchell, Poitras, Regula, Richard, Van Riemsdyk, Waish, Wotherspoon, Zbořil
    Trenér: Jim Montgomery

New York Rangers: Quick (Domingue) – Belzile, Berard, Boyko, Brondzinski, Chytil, Cuylle, Harpur, Edstrom, Emberson, Korzak, Lafreniere, Jones, Leschyshyn, Mackey, Nash, Robertson, Scanlin, Schneider, Sýkora, Vesey
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Chris Rooney, Furman South – Jonny Murray