Kladno – Liberec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Prostějov 4:2 (kon.)
0:2 (0:0)
FC Slovan Liberec
Úterý 26.09.2023, 16:00 • Stadion Františka Kloze, Kladno • MOL Cup • 3. kolo

Pro dnešek to je vše! Užijte si zbytek úterní dne a u dalších textových přenosů naviděnou. (17:54:16)

Utkání 3.kola MOL Cupu mezi divizním Kladnem a ligovým Libercem je u svého konce! Roli favorita v tomto duelu potvrdil liberecký Slovan, který rozhodl v závěrečných deseti minutách. Po několika vyložených šancí rozjásal své fanoušky v 80.minutě z dorážky Horský. O pár minut později se radoval i Tupta, když pod tělem překonal Cimrmana. Za celé utkání si Kladno zaslouží uznání, ale bohužel si nedokázalo vytvořit vážnou šanci. Zejména Adam Cimrman se zasloužil o vyrovnanost zápasu, když vychytal několik šancí hostů, ale i tak prohře nedokázal zabránit. Postup do další fáze slaví Liberec.

90+1

90+1
    K dalekonosné střele napřáhl Mohamed Doumbia. Prudká střela míří doprostřed branky, kde do koše chytá Cimrman.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90
    Liberec už nejspíše odehraje v klidu dnešní zápas, když kombinuje v defenzivní části.

89
    Kladno se pokouší o poslední nebezpečné šance v zápase. Celou snahu zastavuje faul Petra Hampla.

88
    Nicolas Penner posílal skákavou přihrávku z pravé strany na malé vápno. Zde byl osamocený Filip Horský, ten svou střelu z první zaměstnal pouze fanoušky na tribuně.

87
    Na Tomáše Boráka letěl dlouhý balón do levé strany. Obránce domácích ho nemohl ani náhodou stihnout.

86
    Petr Hampl vybojoval pro své spoluhráče balón, a tak Kladno krkolomě kombinuje.

85
    Po vystřídání znovu dopředu mířil liberecký Slovan, jenže nepřesná přihrávka zakončuje tuto akci.

84
    Střídání v týmu SK Kladno:
    ze hřiště odchází David Eichler, přichází Michal Blažek.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
    ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Nicolas Penner.

83
    Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši opět proměňují rychlý brejk! Skvělou přihrávkou vybídl Doumbia k samostatnému úniku LUBOMÍRA TUPTU. Ten ve vápně zachoval klidnou hlavu a střelou pod Cimrmanem zvyšuje skóre dnešního zápasu. – 0:2.

82
    Dnešní utkání sleduje 1 810 diváků.

82
    Lubomír Tupta tentokrát zkoušel centrovat, ale přesně se mu to nevydařilo, protože míč letí do zámezí.

81
    Michael Chidera Okoh pronikl na pravé straně k centru. Tvrdou přihrávkou trefil Ghaliho, který míří vedle branky.

80
    Slovan se konečně dočkal branky! Po rychle vyřešeném brejku centroval z levé strany Dominik Preisler. Na přízemní centr si naběhl FILIP HORSKÝ, ten tvrdou ranou nechal vyniknout Cimrmana. Na dorážku útočníka Slovanu byl ovšem brankář krátký. – 0:1.