Buffalo – Boston 4:1 (kon.) | Carolina – Tampa 5:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:3 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 2:4 (kon.)

2. Mason Marchment (DAL) 1+1
    3. Jevgenij Dadonov (DAL) 2+0 (04:43:18)

Byť Dallas od druhé minuty prohrával, se startem druhé třetiny začal své soupeře jednoznačně přehrávat. Ve druhé dvacetiminutovce vsítili domácí tři branky, další góly přidali v závěrečné periodě a poráží Minnesotě 6:1! Stars tím navázali na debakl, který v přípravě udělili Arizoně, přičemž ve dvou zápasech zapsali fantastické skóre 13:1.

59:37
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Greg Meireles – 2 min., podrážení.

58:10
    Utkání už se spíš dohrává. Skóre je jednoznačné.

56:48
    Eriksson Ek zblokoval střelu Petrovice, Gustavsson následně přerušuje hru, když se dostal ke kotouči.

55:47
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí zvyšují už na 6:1 a pokračují v demolici soupeře. Nakonec JEVGENIJ DADONOV přeci jen využívá početní převahu svého týmu. Asistence: Logan Stankoven, Matt Duchene.

55:40
    Dadonov rovněž na brankáře Wild nevyzrál, přesilovka Dallasu za chvíli končí.

55:26
    Faksa se pokoušel protečovat puk před Gustavssonem, který ale nebezpečí odvrací.

54:23
    Dallas si zahraje přesilovku, dvouminutový trest za podražení vyfasoval Greg Meireles. Komerní pauza.

53:48
    Jestli se ještě dalo uvažovat, že by Minnesota zápas zdramatizovala, tak teď už ta šance reálná není. TYLER SEGUIN zvyšuje na 5:1! Asistence: Nils Lundkvist.

53:10

52:47
    Hra je přerušena. Pomaličku končí přesilovka Minnesoty, která má už jen 23 sekund, aby něco vymyslela.

52:03
    Znovu se vylučuje, tentokrát na obou stranách. Jamie Benn a Joel Eriksson Ek putuje na trestnou lavici.

51:25
    Johanssonovu střelu, kterou Wedgewood vyráží, se snažil dorážet Eriksson Ek, ale trefuje jen zadní hrazení.

51:10
    Bude se vylučovat na straně Dallasu. Ještě přichází naděje pro Minnesotu. Důvodem vyloučení je nesportovní chování střídačky.

51:08
    Masters prudce vypálil na branku Wedgewooda, který ale nehodlá znovu kapitulovat.

50:55
    Komerční brejk po zásahu Wedgewooda proti střele Beckmana. Minnesotě už se krátí čas.

49:30
    Radkovi Faksovi dnes zachutnalo útočení. Autor jedné asistence se ale zatím marně snaží najít skulinu, aby se také prosadil gólově, Gustavsson mu vystavil stopku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 22. Pavelski (Robertson, Benn), 27. Robertson (Seguin, Stankoven), 34. Dadonov (Marchment, Lundkvist), 43. Marchment (Lindell, Faksa), 54. Seguin (Lundkvist), 56. Dadonov (Stankoven, Duchene) – 2. Khaira (Lucchini, Beckman)

Dallas Stars: Wedgewood (Gibson) – Hakanpää, Hanley, Heiskanen, Lindell, Lundkvist, Petrovic – Benn, Bourque, Dadonov, Duchene, Faksa, Marchment, McDonald, Pavelski, Robertson, Seguin, Stankoven, Wheatcroft
    Trenér: Peter DeBoer

Minnesota Wild: Fleury (34. Gustavsson) – Mermis, Middleton, O'Rourke, Masters, Lambos, Špaček – Maroon, Johansson, Foligno, Khaira, Eriksson Ek, Teasdale, Meireles, Lucchini, Beckman, Boldy, O'Leary, Rossi
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Rehman, MacDougall – Hunt, McNamara