Michalovce – Šaľa 32:17 (kon.)
Iuventa Michalovce
32:17 (15:4)
HK Slovan Duslo Šaľa
Středa 04.10.2023, 18:00 • Chemkostav aréna, Michalovce • MOL liga žen • 4. kolo

Iuventa Michalovce – HK Slovan Duslo Šaľa 32:17 (15:4)
    Nejvíce branek: Klučková 7, Radovićová 5/2, Bačenková 5 – Ščípová 4, Takáčová 3, Vargová 3. Rozhodčí: Cipov, Klus. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení: 6:3. (19:29:13)

Druhý poločas byl již vyrovnanější, Michalovce zvýšily na rozdíl patnácti branek už ve 42. minutě a při stejném rozdílu již zůstalo až do konce. Slovenské derby rozhodl téměř 22 minut trvající střelecký půst Slovanu, doprovázený chybami v rozehrávce, během kterého Iuventa ze 4:4 dostala skóre na 16:4.

Konec zápasu. (32:17)

60
    Jedna z hráček Šaľy zahrála nohou, nájezd však vychytala Kusyová a skóre se již nezmění. (32:17)
    59
    Katarína Pócsíková využila i svou třetí sedmičku. (32:17)
    58
    Pejovićová zakončuje rychlou michaloveckou souhru. (32:16)
    58
    Okamžitou odpověď zařídila Paľová, známější pod dívčím jménem Rebičová. (31:16)
    57. Timea SUSÍKOVÁ - 30:16
    57
    Timea Susíková se prosazuje po rychlém průniku střelou o zem. (30:16)
    56
    Pálová sebrala ze země odražený míč na hranici brankoviště a snižuje. (30:15)
    55
    Poprvé se zapisuje do střelecké listiny Nikoleta Pejovićová opět z nájezdu po hrubce hostů. (30:14)
    53. Jevgenija KOHUČOVÁ - 29:14
    53
    Jevgenija Kohučová zachytila prostrčený míč a v pádu skóruje z brankoviště. (29:14)
    52
    Petra Pálová se prosazuje z hranice brankoviště na pravé spojce k zadní tyči. (28:14)

51
    Oddechový čas pro HK Slovan Duslo Šaľa. (28:13)
    51
    Pěkně technicky zakončila do sítě na druhé straně již posedmé nejlepší střelkyně zápasu Lívia Klučková. (28:13)
    50. Diana VARGOVÁ - 27:13
    50
    Po rozehrávce volného hodu vyráží de Almeidová ránu Ščípové z výskoku, dorážku však umístila za její záda pohotová Vargová. (27:13)

49
    Naira de Almeidová vyráží ránu z dálky do tyče a do autu, kam spěchala brazilská brankářka marně a přiznává se, míč má znovu Šaľa. (27:12)