Sparta – Maccabi Haifa 1:1 (kon.) | Pafos – Žilina 0:1 (kon.)
Středa 04.10.2023, 15:00 • Stadion Loko Vltavín • UEFA Youth League

Střely 15:7
    Rohové kopy 8:1
    Ofsajdy 1:4
    Žluté karty 1:2 (17:01:15)

První poločas měla do 41. minuty Sparta pěvně v rukou, jenže domácí se po šancích Rusa, Hranoše a Mokrovicse neprosadili. Opět platilo otřepané nedáš dostaneš. Hosté se radovali po rychlém kontru, který zakončil hlavičkou OMAR DAVID DAHA. Ve druhém poločase hráči Maccabi hájili těsný náskok, což se jim dařilo až do osmé minuty nastavení, to přinesl po tlaku Sparty vyrovnání domácím Ondřej Liling. Sparta Praha doma remizovala s Maccabi Haifa poměrem 1:1.

90+9
    Druhý poločas skončil.

90+8
    Arazi poslal z levé strany centr do vápna, ten byl ale velmi nepřesný.

90+6
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ LILING. Tak to je úleva pro domácí. Je srovnáno. ONDŘEJ LILING dostal po rohu přihrávku od Vaňka na malé vápno a levačkou uklidil balon do odkryté sítě Maccabi Haifa, 1:1.

90+5
    Standartku rozehrál levonohý Román Horák, jenže hosté poslali po teči balon na rohový kop.

90+5
    Sparta má po nedovoleném zákroku na hranici vápna luxusní standartku!

90+4
    Ehud fauloval, Sparta měla z pravé strany centr do vápna. Ten směřoval po prodloužení na pravou stranu na Vaňka, ten se ale ke střele nedostal.

90+3
    Rodriguez si došel pro nepřesný centr Maccabi. Sparta může jít útočit.

90+2
    Sparta zahrávala z pravé strany rohový kop. Centr na přední tyči byl prodloužen na hranici vápna. Tam byl Feith, jenže jeho dělovka nebyla přesná.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha:
    ze hřiště odchází Hranoš, přichází Vaněk.

Střídání v týmu Maccabi Haifa:
    ze hřiště odchází Lannes, přichází Safronubitz,
    ze hřiště odchází Khalaili, přichází Ehud.

89
    Centr šel na hranici malého vápna, tam se ale Říha nedostal k zakončení.

88
    Po faulu na středu šla na balon Sparta. Domácí šli po pravé straně a vybojovali si po faulu na Vojtěcha Hranoše nákop do vápna Macccabi.

87
    Hra je přerušena, jeden z hostů zůstal ležet na trávníku u branky Maccabi.

86
    Daniel Rus se zbavil svého stínu na levé straně. Pak se pravačkou snažil oslovit Penxu. Jenže tomu dal balon jenom do špeku.

85
    Arazi to zkusil pravačkou, jenže trefil jenom rudou zeď. Poté se dostal k odraženému míči Levi, ale přestřelil.

84
    Arazi si vyměnil balon s Levim na levé straně. Poté přišel centr z levé strany a domácí hráč si zahrál rukou sedm metrů před vápnem.

84
    Sparta se dostala na balon po špatném autu hostů. Weber šel po levé straně na branku, jenže nezvládl první kontakt s balonem.