Považská Bystrica – Prešov 1:1 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
1:1 (1:0)
FC Tatran Prešov
sk Středa 11.10.2023, 15:00 • Štadión MŠK Považská Bystrica • MONACObet liga • 10. kolo

89
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Gerebenits, prichádza Čongrády.

85
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Dolný, prichádza D. Keresteš.

74
    z ihriska odchádza Pečarka, prichádza Kováč.

68
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Diao).

67
    z ihriska odchádza Vaculík, prichádza Sloboda.

61
    Teplan s Kucharčíkom nedopustili vedúci gól Prešova!

54
    Prešov dal gól! Prešovský brankár Kučinsky dvíhal tlak Tatranu v prvom polčase pri dvoch vybehnutiach z brány, ktoré nedávali logiku. Tentoraz sa to pritrafilo domácemu Teplanovi, a ten bol prelobovaný DOMINIKOM SOKOLOM.

46
    z ihriska odchádza Popović, prichádza Jendrek,
    z ihriska odchádza Kopásek, prichádza Diao.

39
    Považská Bystrica dala gól! ROLAND GEREBENITS ako posledný hlavičkoval spred Kučinskeho a bol by len veľký zázrak, keby ho neprekonal.

38
    Považania dusia zeleno-bielych! Pomáhajú im k tomu opakované rohové kopy! Kucharčík naskočil na zadnú žrď! Pohodlie mu narušil Milunović!

35
    Chyba hostí! Patrik Šimko bežal brániť Slávika, ale cestu uvoľnil Kučinskemu, ktorý opäť riskantne vybehol a domáci hráč skončil na ploche! Piskot divákov, ale Šarišania nebudú žiadnym spôsobom pykať!

34
    Kucharčík hlavičkoval do zeme a takmer aj do svätyne favorita!

33
    Tatran podržal Kučinsky! Brankár Prešova uhasil tvrdý strelecký pokus Zemka! Rohový kop!

24
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Zemko).

21
    Dolný sa vymanil spod tlaku troch hráčov! Z hranice šestnástky vypálil! Teplan na mieste!

15
    Lukáš Slávik chcel prelobovať Kučinskeho, ktorý vybehol z brány príliš vysoko! Pätnásť minút trvalo, aby sa zrodilo niečo väčšie!