Plzeň – Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
Carolina – Ottawa | 5:3 (kon.) | | | Toronto – Montreal | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Boston – Chicago | 3:1 (kon.) |
Los Angeles – Colorado | 2:5 (kon.) | | | Calgary – Winnipeg | 5:3 (kon.) | | | Vancouver – Edmonton | 8:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 7:1 (kon.) |
Zlín – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Tábor | 6:5 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – HC Litvínov | 5:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 2:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Liberec | 3:2 (po pr.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 1:4 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 2:7 (kon.) |
Přerov – Jihlava | 1:4 (kon.) |
konec
Berani Zlín
2:7
(2:3, 0:1, 0:3)
HC Vítkovice Ridera
Patrik Hlaváč
Branky a nahrávky:
3. Nekvapil, 6. Pilát (Klimek, Čechmánek) – 12. Vehovský (Chlán, Kalandra), 15. Milata (Chlán, Vehovský), 19. Vehovský, 28. Vehovský (Zapletal, Chlán), 44. Saxa (Milata, Fojtík), 52. Slusarczyk (Štiak, Tobola), 59. Muroň (Fojtík, Saxa)
Rozhodčí: Obadal, Šudoma – Mikšík, Komínek
Diváci: 26
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Málek (Kowalczyk) – Zavřel, Šišák, Špaňhel, Lukaštík, Mikel, Burian (C) – Klimek, Pilát, Tomek – Pešák, Nekvapil, Pražan – Holba, Vaculík, Čechmánek (A) – M. Horský, Urban, Heš.
Náhradníci:
Trenér: Jan Srdínko
HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Puchala (C), Čuba, Kalandra, Bialy, Chaloupka (A), Man – Žídek, Štiak (A), Kovalčík – Milata, Tobola, Fojtík – Vehovský, Chlán, Slusarczyk – Muroň, Saxa, Zapletal.
Náhradníci:
Trenér: Darek Stránský
Náhradníci:
Trenér: Jan Srdínko
HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Puchala (C), Čuba, Kalandra, Bialy, Chaloupka (A), Man – Žídek, Štiak (A), Kovalčík – Milata, Tobola, Fojtík – Vehovský, Chlán, Slusarczyk – Muroň, Saxa, Zapletal.
Náhradníci:
Trenér: Darek Stránský
Rozhodčí: Obadal, Šudoma – Mikšík, Komínek
Diváci: 26
Vyloučení v týmu Berani Zlín:
Jakub Čechmánek – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Matěj Žídek – 2 min., hrubost.
Tadeáš Pražan – 2 min., napadení.
Matěj Žídek – 2 min., sekání.
Tomáš Mikel – 2 min., držení.
Markus Saxa – 2 min., podrážení.
Vyloučení v týmu Berani Zlín:
Matěj Zavřel – 2 min., krosček.
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Ilja Kovalčík – 2 min., podrážení.
Miroslav Špaňhel – 2 min., vysoká hůl.
Václav Pešák – 2 min., podrážení.
Ilja Kovalčík – 2 min., hákování.
Martin Vaculík – 2 min., nedovolené bránění.