Česko – Wales 1:1 (kon.)
Česko
1:1 (1:0)
Wales
Pátek 13.10.2023, 18:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • Kvalifikace ME U21 • Skupina I

Česká reprezentace hráčů do jednadvaceti let prožila velmi nešťastný závěr zápasu. Češi byli především v prvním poločase jasně lepší, avšak dali jen jeden gól. Po změně stran byl naopak k vidění hodně vyrovnaný fotbal a velké šance měli především hosté. Když už to vypadalo, že Češi získají důležité tři body za výhru 1:0, prosadil se v šesté minutě nastavení po standardce střídající Can Ashford. (20:01:52)

90+6
    90+6. Cian ASHFORD - 1:1

90+6
    Wales právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská škoda! V šesté minutě nastavení kopal z poloviny hřiště přímý kop gólman Beach, jehož centr do vápna vyboxoval Horníček pouze na hranici vápna, odkud se ranou bez přípravy prosadil CIAN ASHFORD.

90+5
    Owen Beck na zemi pokopl českého brankáře Horníčka, který udělal to samé. Pokračuje se ve hře.

90+4
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Kryštof Daněk, přichází Filip Vecheta.

90+4
    Český trenér Jan Suchopárek by rád ještě poslal na hřiště Filipa Vechetu, uvidíme, zda to ještě stihne.

90+3
    Finley Stevens ve výskoku trefil do zátylku Višinského a je z toho zasloužená žlutá karta.

90+1
    Střídání v týmu Wales:
    ze hřiště odchází Owen Bevan, přichází Cian Ashford.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Češi by asi rádi již konec zápasu. Protože závěr úplně pod kontrolou nemají.

89
    Po následném přímým kopu se hosté ubránili.

88
    Další ostrý faul předvedl nyní Hoole, který poslal k zemi Daňka.

87
    Ashworth navíc zasáhl kolenem na zemi ležícího Suchomela. To bylo hodně nesportovní chování mladého Velšana.

86
    Zachary Ashworth poslal k zemi Suchomela a dostává žlutou kartu.

83
    Zápas spěje ke svému konci a na kopačky českého týmu se po sérii šancí Walesu vkradla nervozita.