St. Louis – Montreal 6:3 (kon.) | Detroit – Boston 5:4 (kon.) | Ottawa – Tampa 4:6 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Washington – Columbus 2:1 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 0:5 (kon.)
NY Islanders – Carolina 3:4 (po pr.) | Chicago – Florida 5:2 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 5:4 (2:1 po s.n.)
Seattle – Calgary 3:6 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 2:10 (kon.) | Vancouver – Dallas 2:0 (kon.)
Vegas – Colorado 7:0 (kon.)
Vegas Golden Knights
7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
Colorado Avalanche
Neděle 05.11.2023, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Hokejisté Vegas v tomto zápase dokázali jednoznačně porazit svého soupeře. Colorado si odvezlo z města neonů sedm inkasovaných branek. Adin Hill pochytal všech 41 střel soupeře. (05:54:06)

58:21
    Samuel Girard rozehrává od své branky, jeho tým se rychle dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase a hosté se pokouší překazit brankáři Vegas čisté konto.

57:00
    Jack Johnson pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána však končí mimo branku.

55:34
    Bowen Byram pálil, s jeho pokusem si poradil brankář Vegas. Adin Hill drží čisté konto.
    54:43 William KARLSSON - 7:0

54:43
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Demolice Colorada nekončí. Po tlaku v útočném pásmu našel Doroferejev spoluhráče, kterým byl WILLIAM KARLSSON. Jeho rána zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Pavel Dorofejev.

Dnešní utkání sleduje 18 512 diváků.

54:02
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině a nyní se v podstatě hraje jen o to, zda domácí brankář udrží čisté konto.

53:33
    Ross Colton pálil, jeho pokus dokázal zastavit brankář Vegas. Bude se vhazovat.

53:15
    Jonathan Marchessault hlídkoval před brankou, ale spoluhráčovu přihrávka nedokázal přesněji tečovat.

51:53
    Pavel Dorofejev se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale defenzivní hra Lavin nyní zapracovala dobře.

51:30
    William Karlsson to zkoušel individuálně, ale obránce byl u kotouče první a dokázal si poraidt.

51:23
    Hostující celek se dostal do šance, ale puk končí nad brankou. Komerční přestávka.

50:01
    Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, ale obránce soupeře nepřekonal. Byl to Makar, kdo se dobře vrátil.
    49:13 William KARLSSON - 6:0

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 17. Stone (McNabb, Stephenson), 30. Eichel (Marchessault, Pietrangelo), 33. W. Carrier (Stone, Stephenson), 34. Eichel (Stone, Theodore), 44. Stone, 50. W. Karlsson (Dorofejev), 55. W. Karlsson (Dorofejev, Amadio)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hutton, Pachal – Cotter, Stephenson, Stone – Barbašev, Eichel, Marchessault – Dorofejev, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Howden, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Girard, Byram, J. Johnson, Manson – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Drouin, R. Johansen, Ničuškin – Wood, Colton, L. O'Connor – Cogliano, F. Olofsson, Tatar.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Hebert, Schrader – MacPherson, Brisebois

Diváci: 18 512