Třinec – Olomouc 5:0 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.) | Litvínov – Mountfield HK 0:2 (kon.)
Sparta – Plzeň 5:3 (kon.) | Kladno – Liberec 3:6 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 0:2 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 5:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 05.11.2023, 17:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga • 18. kolo

Dnešní zápas už zná svého vítěze. Vítkovice momentálně nejlepšímu týmu soutěže vzdorovaly šestnáct minut, ale na pokus Říčky byl Klimeš krátký. Domácí ve druhé části vylepšili hru, ale nedařilo se jim vyzrát na Kloučka v hostující kleci. Pardubičtí ve druhé třetině navýšili skóre, ale po trenérské výzvě domácích o druhou branku přišli, stejně se vedlo o několik minut později domácím, kteří se sice nahrnuli k pardubické kleci, ale po přezkoumání videem jim nebyla branka přiznána. Ve třetí třetině zvýšili domácí obrátky, Ostravar aréna byla ve varu a vyrovnání doslova viselo ve vzduchu, ale přesto se skóre neměnilo. Domácí zkusili v závěru hru bez brankáře, ale hosté se dokázali dostat k puku a trefit prázdnou branku nebylo pro Adama Musila těžkým úkolem. Vítkovičtí tak stále na body čekají.
    Z Ostravy je to pro dnešek už opravdu vše, mějte příjemný zbytek neděle a já se budu těšit brzy zase na počtenou. (19:48:18)

59:48
    Vítkovičtí to ještě zkoušejí, Klouček ale jejich pokus drží v náručí. Bude se ještě jednou vhazovat po jeho pravici.

59:18
    Klimeš je zpět ve své brance.

59:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostali ve středním pásmu k puku, Kaut nahrál na ADAMA MUSILA, který neměl problém trefit prázdnou vítkovickou klec – 0:2. Asistence: Martin Kaut.

59:06
    Klimeš je na střídačce!!

58:56
    Hosté vyhazují puk za domácí branku a čekají ve středním pásmu.

58:24
    Vítkovičtí v pásmu, Klimeš pokukuje po střídačce.

58:15
    Dynamo u domácí klece, ale vítkovičtí mají znovu puk.

57:57
    Domácí v pásmu, najíždějící Mueller poslal puk jen pár centimetrů od tyče.

57:37
    Pardubičtí střeží střední pásmo, nemohou svého soupeře už pustiti do šance.

57:21
    Vítkovičtí rozehrávají od své klece.

56:54

56:31
    Kalus stále zdatně cloní hostujícímu gólmanovi výhled, ale jeho spoluhráči přestali střílet a nahrávají si.