Dortmund – Newcastle 2:0 (kon.) | Šachtar – Barcelona 1:0 (kon.) | AC Milán – PSG 2:1 (kon.)
Atlético – Celtic 6:0 (kon.) | CZ Bělehrad – RB Lipsko 1:2 (kon.) | Porto – Antverpy 2:0 (kon.)
Lazio – Feyenoord 1:0 (kon.) | Manchester City – Young Boys 3:0 (kon.)
AC Milán
2:1 (1:1)
Paris Saint-Germain
Úterý 07.11.2023, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Liga mistrů • Skupina F

PSG sice v zápase vedlo, ale nakonec se domácím podařilo otočit vývoj zápasu. Domácí AC Milán vyhrává tento zápas 2:1, získává v rámci skupiny první výhru a tři body. Aktuálně vede ve skupině Dortmund se sedmi body, PSG má šest, AC MIlán pět a Newcastle čtyři. Ve zbytku základní skupiny je rozhodně o co hrát. Dnes jsme sledovali dramatický duel. (23:00:42)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:13.

90+9

90+9
    Hosté jsou u míče a mají ještě pravděpodobně poslední šanci na zakončení.

90+8
    Nyní už běží osmá minuta nastavení a Theo Hernández minul branku.

90+7
    Bradley Barcola vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, míč náísledně rychle uvedl do hry. Další rána PSG byla zblokovaná.

90+6
    Mike Maignan kryje míč poté, co zakončoval Bradley Barcola. Domácí brankář bude rozehrávat.

90+5
    Olivier Giroud se dostal do ofsajdu, a tak mohou rozehrávat hosté na své polovině. Rychle otočili směr hry a znovu musí být domácí obrana pozorná.

90+4
    Kylian Mbappé neudržel na hrací ploše. Míč získá domácí brankář, který bude odehrát od své branky.

90+4
    Hosté vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

90+3
    PSG se znovu rychle zmocnilo míče, a tak otáčí směr hry. Ousmane Dembélé nedokázal nic vymyslet.

90+3
    Hostující celek se usadil před brankou soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí obrana je ale pozorná.

90+2
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Christian Pulisic, přichází Alessandro Florenzi.

90+1
    Jeden z domácích hráčů má zdravotní problémy, sedí na hrací ploše a patrně bude muset střídat.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Začala poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain:
    ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Bradley Barcola.

89
    I Kang-in se po individuální akci dostal až do zakončení, ale jeho rána se odrazila od tyče.

88
    I Kang-in se dostal před branku, ale místo zakončení ještě hledal spoluhráče. Ten se už k míči nedostal.

Jan Prošek

Branky: 12. Leão (Giroud), 50. Giroud (T. Hernández) – 9. Škriniar (Marquinhos)

Karty:   66. Musah (ACM) – 24. Vitinha (PSG), 29. Kolo Muani (PSG), 43. Ugarte (PSG), 55. L. Hernández (PSG), 80. Škriniar (PSG)

AC Milán: Maignan – Calabria, Thiaw, Tomori, T. Hernández – Loftus-Cheek, Musah (84. Krunić), Reijnders – Pulisic (90+2. Florenzi), Giroud, Leão (84. Okafor).
    Náhradníci: Mirante, Nava – Adli, Bartesaghi, Chukwueze, Jović, Pobega.

Trenér: Stefano Pioli

Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí, Marquinhos, Škriniar (89. Barcola), L. Hernández (65. Mukiele) – Zaïre-Emery, Ugarte (60. F. Ruiz), Vitinha (60. I Kang-in) – Dembélé, Kolo Muani (60. G. Ramos), Mbappé.
    Náhradníci: Tenas, Letellier – Soler.

Trenér: Luis Enrique

Rozhodčí: Gil Manzano – Diego Barbero, Ángel Nevado (ESP)

Diváci: 75 649