Dortmund – Newcastle 2:0 (kon.) | Šachtar – Barcelona 1:0 (kon.) | AC Milán – PSG 2:1 (kon.)
Atlético – Celtic 6:0 (kon.) | CZ Bělehrad – RB Lipsko 1:2 (kon.) | Porto – Antverpy 2:0 (kon.)
Lazio – Feyenoord 1:0 (kon.) | Manchester City – Young Boys 3:0 (kon.)
Manchester City
3:0 (2:0)
BSC Young Boys
Úterý 07.11.2023, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů • Skupina G

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:21. (22:54:30)

Dvě kola před koncem základních skupin si Manchester City zajistil postup do osmifinále, když po třech výhrách urvaných v závěrečné půlhodině tentokrát založil na vítězství již před přestávkou.
    Od začátku do konce se hrálo na jednu bránu. Haaland proměnil penaltu za Lauperův faul na Nunese, do šatny pak zvýšil z úhlu Foden a brzy po pauze se krásnou střelou prosadil opět Haaland. Od 53. minuty hráli hosté v oslabení, skóre 3:0 se však již nezměnilo.
    Švýcarský mistr se za celý zápas nedostal ani k jedinému střeleckému pokusu a 90 minut v kuse pouze betonoval.

90+3

90+3
    Z rychlého protiútoku pálil jen do žlutočerného dvojbloku Nunes.

90+3
    V posledních vteřinách se málem dostali hosté poprvé v zápase do zakončení, Persson však skákavý centr podskočil.

90+2
    Citizens nepolevují v útočení ani v samotném závěru dávno rozhodnutého zápasu. Rico Lewis naběhl do šestnáctky, střílený centr neprošel houštinou těl.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Bobb po rohu servíroval míč před bránu, kam si nabíhali Phillips s Diasem, jenže nedohodli se a prvně jmenovaný zakončil kostrbatě vedle.

89
    Závar na malém vápně se švýcarskému celku podařilo se štěstím po sérii odrazů zblokovat na roh.

88
    Střídání v týmu BSC Young Boys:
    ze hřiště odchází Filip Ugrinić, přichází Darian Males.

86
    Bobbovi je máván vůbec poprvé v zápase ofsajd.

85
    Nunes dostal ideální přihrávku od Grealishe a měl před sebou volnou cestu k bráně, zvolil prudkou ránu rovnou z velkého vápna a těsně přestřelil.

84
    Po nějakém čase zase práce pro Racioppiho, kterého po úniku z křídla prověřil Doku.

81
    Čerstvý Doku si zasekl míč mezi dvěma hráči v šestnáctce a na zadní tyči našel Nunese, který si nesrovnal krok a špičkou kopačky posouvá míč metr vedle brány.

80
    Domácí rozehráli nakrátko, nakonec se do Nunesova centru vložil Phillips a hlavičkoval daleko mimo.

80
    Střídání v týmu Manchester City:
    ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Jeremy Doku.

79
    Camara odhlavičkoval centrovaný míč na roh, před jeho rozehráním se chystá další střídání.