Lovosice – Zubří 38:31 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 24:24 (kon.) | Královo Pole – Dukla 34:31 (kon.)
Kopřivnice – Strakonice 39:35 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
38:31 (21:14)
HC ROBE Zubří
Sobota 11.11.2023, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Ode mě je to již pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního večera. (18:42:09)

Girl in a jacket Matěj Havran – 3/0

HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 38:31 (21:14)
    Nejvíce branek: Hniďák 11, Kupa 7/4, Motl 4 – Kucsera 8/4, Bajer 6, Havran 3. Rozhodčí: Hájek Milan, Kozler Tomáš. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/4. Vyloučení: 6:7. ČK: Stach – Durović. Diváci: 369.

Utkání končí jasným vítězstvím Lovosic. Ten, kdo čekal dechberoucí drama do poslední vteřiny, musel být zklamán. Lovci si vytvořili sedmibrankový náskok už na konci prvního poločasu a stejným rozdílem také duel končí. Domácí hráči byli na své palubovce jednoznačně úspěšnější a mohli oslavovat zisk dvou bodů do tabulky.

Konec zápasu. (38:31)
    60
    Jiří Motl (HK FCC Město Lovosice) uzavírá dnešní duel pěknou dohrávkou z křídla a Lovosice vítězí 38:31. (38:31)
    60
    Karel Holubec (HK FCC Město Lovosice) využívá dobrý pas. (37:31)

59
    Patrik Stach (HK FCC Město Lovosice) inkasuje třetí červenou kartu a dnešní duel nedohraje. (36:31)

59
    Vyloučení pro tým HK FCC Město Lovosice (Patrik Stach). (36:30)

59
    Ale ani útok Zubří není úspěšný. Na druhé straně Dufek zase skvěle vychytal Motla. Skóre se nemění. (36:30)
    59
    Ondřej Krupa (HC ROBE Zubří) snižuje rozdíl ve skóre. (36:30)

58
    Nepřesná rána Lovců a zuberský celek popadl v posledních minutách dech. (36:30)
    58
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Mikuláš Kucsera). (36:30)

58
    Další sedmimetrový hod pro Zubří. (36:29)
    57
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Pavel Vojíř). (36:29)
    57
    Tomáš Kyryljuk (HC ROBE Zubří) teď dostal příliš mnoho prostoru a s vervou se pustil napříč lovosické obraně. Byl úspěšný. (35:29)
    56

56
    Karel Holubec fauloval a další sedmičku bude zahrávat Mikuláš Kucsera. Do lovosické branky míří Jiří Günl. (35:27)