Zlín – Michalovce 21:34 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 39:29 (kon.)
39:29 (18:16)
DHK Zora Olomouc
Sobota 11.11.2023, 18:00 • hala Dunajská Streda • MOL liga žen • 10. kolo

HC DAC Dunajská Streda – DHK Zora Olomouc 39:29 (18:16)
    Nejvíce branek: Juhosová 11, B. Hornyáková 6, Rajnohová 5 – Machačová 6, Daňková 5/2, K. Kubálková 4. Rozhodčí: Andrej Budzák – Michal Záhradník. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 2:1. (19:39:34)

Zápas je u konce. Dunajská Streda ve druhém poločase převzala iniciativu, postupně stále navyšovala a navyšovala. Pomohl jí ze začátku i dvoubrankový náskok z poločasu. Ten postupně vyšponovala až na jedenáct gólů, a připsala si tak další vítězství. Olomouc se po výhře s Pískem musí spokojit s další porážkou.

Konec zápasu. (39:29)
    60
    Cintia Bugárová se prosazuje sekundu před koncem, čímž uzavírá výsledek na konečných 39:28. (39:29)
    60
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Kubálková). (38:29)
    59
    První sedmička i na straně domácího celku. Barbara Sáriová jí úspěšně proměnila. (38:28)
    59
    Monika Machačová ještě snižuje v předposlední minutě manko Zory. (37:28)
    56
    Cintia Bugárová se po odmlce dostala do hry a hned je z toho gól na 37:27. (37:27)
    54
    Klára Kubálková snižuje, skórovala dnes už třikrát. (36:27)
    54
    Kata Juhosová udeřila už po jedenácté. Vstřelila třetinu gólů svého týmu v tomto zápase. (36:26)
    53
    Michaela Daňková se prosazuje ve druhém poločase poprvé. Celkově má ale na kontě již pět tref. (35:26)
    53
    Ale vzápětí zase navyšuje na desetigólový rozdíl Kristína Pastorková. (35:25)
    52
    A Anna Kubálková se hned prosazuje podruhé. Zora teď alespoň trochu snížila. (34:25)
    52
    Mladičká Anna Kubálková si připisuje dnešní první zářez. (34:24)
    51
    Vedení domácích házenkářek ještě vylepšuje Kristína Pastorková. Teď už je to o jedenáct gólů. (34:23)
    50
    A Kata Juhosová slova o nejlepší střelkyni potvrzuje vzápětí znovu. Deset branek pro střelkyni Dunajské Stredy. (33:23)
    49
    Kata Juhosová je dnes jasnou nejlepší střelkyní, protože už se prosadila po deváté. (32:23)
    49
    Valéria Policarpo Santos v posledních minutách válí. Jedná se o její čtvrtou branku za posledních sedm minut. (31:23)