Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 3:0 (kon.) | Chicago – Buffalo 2:3 (kon.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto, do prázdné branky se prosazuje dnes dobře prající JEVGENIJ MALKIN. Asistence: Jake Guentzel a Kris Letang.

57:30
    V poklidném tempu se třetina dohrává.

56:19
    Jack Eichel se probojoval do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit..

55:55
    Chandler Stephenson se dostal do střelecké pozice, ale neuspěl.

55:08
    Sidney Crosby pálil, ale jeho pokus kryje brankář. Bude se vhazovat před brankou Pens.

54:48
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

54:17
    Domácí celek se pokouší hrát aktivně, ale soupeř mu do nedovoluje. Zakázané uvolnění.

53:25
    Adin Hill kryje střeleckou příležitost, kterou měl Sidney Crosby. Hostující brankář si dokázal praodit.

52:28
    Adin Hill kryje těžkou střelu, kterou vyslal hostující celek z dobré pozice před brankou.

51:25
    Domácí brankář kryje kotouč, komerční přestávka.

51:02
    Shea Theodore to vzal na sebe, jeho rána ale končí vedle branky.

49:58
    Alex Nedeljkovic si dokázal poradil s dobrou střeleckou příležitostí Vegas, domácí hokejsté nechali soupeři mnoho prostoru.

49:14
    Střelecky je aktivnější hostující celek, ale nemůže se propracovat do výraznějších střeleckáých pozic.

48:56
    Hostující celek se nyní dostal do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

48:00
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry ve třetí třetině,

46:47
    Shea Theodore pálil od modré čáry, s jeho pokusem si brankář poradil. Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Graves (Zohorna, D. O'Connor), 32. Acciari (Nieto), 59. Malkin (Guentzel, Letang)

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Jarry) – Graves, Letang, M. Pettersson, E. Karlsson, Shea, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Rust – R. Smith, Malkin, Rakell – D. O'Connor, Eller, Zohorna – Nieto, Acciari, Carter.
    Trenér: Mike Sullivan

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – McNabb, Theodore, Martinez, Pietrangelo, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Howden, Stephenson, Stone – Cotter, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: StLaurent, Blandina – Murray, Shewchyk

Diváci: 18 120