Florida – Edmonton 5:3 (kon.) | Tampa – Boston 5:4 (po pr.) | Dallas – NY Rangers 6:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:4 (kon.) | Seattle – Calgary 3:4 (po pr.)

3. Kevin Stenlund (FLA) 1+2 (04:00:59)

Floridě se povedlo v divokém utkání proti Edmontonu zvítězit 5:3, když udržela vedení o jednu branku ze druhé třetiny a v samém závěru Sam Bennett pečetil do prázdné branky. Přestože Edmonton nehrál špatně, znovu doplatil na dost děravou defenzivu, která to brankáři Pickardovi zrovna neusnadňovala.

59:17 Sam BENNETT - 5:3

59:17
    6/6
    Florida právě vstřelila branku!
    Nakonec se SAM BENNETT dočkal z dalšího útoku. Návrat Oilers do útočného pásma byl odražen a ve středním pásmu se dostal k puku právě Bennett, který dovezl puk do odkryté klece. Asistence: Kevin Stenlund, Gustav Forsling.
    Ekblad A., Bennett S., Tkachuk M., Forsling G., Bobrovskij S., Stenlund K.
    Bouchard E., Hyman Z., Draisaitl L., Kane E., Nugent-Hopkins R., McDavid C.

58:58
    Tkachuk vyhodil o mantinel do středního pásma a Bennett posléze těsně míjí branku soupeře!

58:30
    Oddechový čas pro tým Edmonton Oilers.

58:30
    Bennett vyhodil ze svého pásma jen na vlastní střídačku. Nicméně, domácí mohou díky tomu prostřídat.

58:13
    Kane netrefil branku Floridy od modré čáry. Oilers ale dál drží puk v útočné třetině.

57:44
    Edmonton odvolává před buly brankáře!

57:44
    Chyba Luostarinena, který před červenou středovou čárou neposlal přesnou přihrávku a dopouští se zakázaného uvolnění.

57:33
    Panthers se netlačí do zakončení, především šetří čas.

56:53
    Nurseho prudkou střelu zpoza kruhů Bobrovskij vyráží. Puk sbírá obrana Floridy a velí k protiútoku.

56:27
    Edmonton se při návratu do útoku dopouští ofsajdu.

56:15
    Cousins se snažil vyrazit do protiútoku. Po střetu s Ekholmem spadl. Rozhodčí mlčí.

55:23
    Před brankovištěm Edmontonu dochází k hromadné strkanici po Cousinseově střele. Způsobil to Stenlund, který srazil hráče Oilers k zemi, což jeho spoluhráči nenechali bez odezvy.

55:04
    Domácí se řítili do útoku ve čtyřech proti dvěma, ale Ekblad celou akci zazdil. Vyslal hodně pomalou střelu z pravé strany, kterou Pickard bez problémů zastavil. Komerční pauza.

54:37
    Rychlý útok Bennetta s Verhaeghem končí až na zadním mantinelu v pásmu Oilers.

54:22

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 11. Verhaeghe (Reinhart), 16. Mikkola (Stenlund), 27. Mikkola (Verhaeghe), 34. Stenlund (Luostarinen), 60. Bennett (Stenlund, Forsling) – 6. McDavid (Draisaitl, Bouchard), 9. Kane (Ryan, R. McLeod), 25. McDavid (TS)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad (A), Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Verhaeghe, Lundell, Reinhart – Rodrigues, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Stenlund, Cousins – Lorentz, Lomberg, Gadjovich.
    Trenér: Paul Maurice

Edmonton Oilers: Pickard (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais, Broberg – Nugent-Hopkins, McDavid (C), C. Brown – Kane, Draisaitl (A), Hyman – Foegele, R. McLeod, Ryan – Erne, Hamblin.
    Trenér: Kris Knoblauch

Rozhodčí: McCauley, Brenk – MacPherson, Baker

Diváci: 19628