Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Šumperk – Opava 1:4 (kon.)
SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 2:1 (po pr.) | Vyškov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:2 (kon.)
Letňany – Hronov 7:3 (kon.) | Vrchlabí – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Kobra – Písek 3:6 (kon.) | Cheb – Tábor 1:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Chomutov 2:3 (po pr.)
Příbram – Řisuty 6:1 (kon.)
HC Letci Letňany
7:3 (1:0, 2:2, 4:1)
HC WIKOV Hronov
Středa 22.11.2023, 18:002. liga skupina Západ • Skupina Západ

Třetí část byla gólově nejplodnější, diváci se dočkali hned pěti branek. Letňany napřed odskočili už na rozdíl tří gólů, Hronov sice v přesilovce snížil a v závěru zkusil hru bez gólmana, ta se mu ale nepovedla, favorit power play využil k šesté trefě a v poslední minutě výsledek ještě kosmeticky upravil. Konečný stav může vypadat jednoznačně, ovšem připomeňme, že po dvou třetinách vedli Letci pouze 3:2. (20:12:40)

59:27 Petr POPPEL - 7:3

59:27
    Letňany právě vstřelily branku!
    Pražský mančaft ještě nemá dost a přidává v poslední minutě sedmý gól. PETR POPPEL ujel sám na gólmana, kterého překonal střelou nad levé rameno.
    Asistence: Jakub Sklenář a Jiří Drtina.

58:45
    Domácí vyhodili kotouč tak šikovně, že se nepíská icing a hra plyne dál.

58:15
    Štěpán Turek přišel v útočném pásmu o hokejku, nemohl tak pokračovat v útočné akci.

58:03
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:35 Matěj KORČÁK - 6:3

57:35
    Letňany své vítězství pojišťují trefou do prázdné brány, o což se postaral MATĚJ KORČÁK.
    Asistence: Nikita Gurjevskij a Jakub Sklenář.

56:37
    Jakub Sklenář mohl kromě asistence přidat i gól, zblízka ale trefil pouze muže v masce.

56:15
    Pokus David Voňky byl sražen mimo tři tyče.

55:46
    Znovu brankář Hronova zasahuje, když včas sevřel betony k sobě.

55:25
    A Pittr musel zasahovat, střelu z levého kruhu však dobře viděl.

55:10
    Nikita Kirillov individuální akcí až před brankáře neprojel, do útoku vyráží Letňany.
    54:26 Maris JASS - 5:3

54:26
    Hronov právě vstřelil branku!
    Dvojnásobnou početní výhodu sice hosté nevyužili, v té klasické se už prosazují a snižují. MARIS JASS napřáhl z levého kruhu a kotouč, možná i s přispěním nějaké teče, doputoval ke vzdálenější tyči domácí svatyně.
    Asistence: Matěj Hájek a Marat Murtazin.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 9. Poppel (Š. Turek, Mrňa), 21. Arnošt, 31. Korčák (Poppel, L. Chalupa), 43. Korčák (Poppel, Sklenář), 52. Sklenář (Niko), 58. Korčák (Gurjevskij, Sklenář), 60. Poppel (Sklenář, Drtina) – 24. Murtazin (M. Hájek I), 38. Popitič (Rubáček, Táborský), 55. Jass (M. Hájek I, Murtazin)

HC Letci Letňany: J. Němeček (Nečas) – Z. Fiala, Háva, D. Němeček, L. Chalupa (A), Niko, Drtina, Gurjevskij – Š. Turek, Arnošt (C), Mrňa – Theimer, Sklenář (A), Korčák – Poppel, Mácha, Uhlík – Poul, Labuzík, Jobánek – D. Straka.
    Trenér: J. Nedvěd.

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Babrusev, Kopecký, Táborský (A), Hrbek, Ondruš, Rubáček, Jass (C), Voňka (A) – Murtazin, Lederer, Voděracký – M. Hájek I, Popitič, Kirillov.
    Trenér: M. Táborský.

Rozhodčí: J. Bernat – M. Kettner, M. Motl