Vlci Žilina – Dubnica 1:0 (2:1 po s.n.) | Pov. Bystrica – Žiar nad Hronom 5:3 (kon.) | Rimavská Sobota – Modré Krídla 2:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
DOXXbet Vlci Žilina
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Středa 22.11.2023, 17:301. liga (SR) • 18. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Zápas medzi Žilinou a Dubnicou dospel do samostatných nájazdov, ten rozhodujúci premenil Jansons. Žilina triumfovala nad Dubnicou 1:0. (19:49:52)
     
    Koniec zápasu.
     
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím DOXXbet Vlci Žilina.
    Autorom víťazného gólu je EDUARDS JANSONS.
     
    8. série
    2:1
    Hřebíček nepremieňa.
     
    8. série
    2:1
    Jansons premieňa.
     
    7. série
    1:1
    Mikula nepremieňa.
     
    7. série
    1:1
    Varga nepremieňa.
     
    6. série
    1:1
    Tybor nepremieňa.
     
    6. série
    1:1
    Galamboš nepremieňa.
     
    5. série
    1:1
    Jansons nepremieňa.
     
    5. série
    1:1
    Uram nepremieňa.
     
    4. série
    1:1
    Mráz nepremieňa.
     
    4. série
    1:1
    Hovorka premieňa.
     
    3. série
    1:0
    Varga nepremieňa.
     
    3. série
    1:0
    Géci nepremieňa.
     
    2. série
    1:0
    Safaraleev nepremieňa.
     
    2. série
    1:0
    Tybor nepremieňa.
     
    1. série
    1:0
    Beták premieňa.
     
    1. série
    0:0
    Ďuriš nepremieňa.

    Daniela Mesíková

    Branky a nahrávky: rozh. náj. Jansons

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Ďuriš (DUB)
    1:0   Beták (ŽILINA)
    2. série:
    1:0   Tybor (DUB)
    1:0   Safaraleev (ŽILINA)
    3. série:
    1:0   Géci (DUB)
    1:0   Varga (ŽILINA)
    4. série:
    1:1   Hovorka (DUB)
    1:1   Mráz (ŽILINA)
    5. série:
    1:1   Uram (DUB)
    1:1   Jansons (ŽILINA)
    6. série:
    1:1   Galamboš (ŽILINA)
    1:1   Tybor (DUB)
    7. série:
    1:1   Varga (ŽILINA)
    1:1   Mikula (DUB)
    8. série:
    2:1   Jansons (ŽILINA)
    2:1   Hřebíček (DUB)


    DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Adámik) – Jansons, J. Pobežal, Pacalaj, Malina, Ulrych, Rajnoha, Synák, Benko – Varga, Galamboš, Beták – Juščák, Mráz, Koyš – Belluš, Paukovček, Melcher – Lopušan, Rehák, Safaraleev
    TSS GROUP Dubnica: Ovečka (Lietava) – E. Švec, Hřebíček, Hruška, Trška, Chatrnúch, Janík, Bárdoš, Kapičák – Kluka, Ďuriš, Tybor – Géci, Hovorka, Mikula – Tábi, J. Švec, Uram – Korbel, Haščák, M. Pobežal

    Rozhodčí: Vido, Mĺkvy – Zelený, Kráľ
    ocianews.com