Carolina – Edmonton 6:3 (kon.) | Columbus – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – New Jersey 4:0 (kon.)
Florida – Boston 1:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 0:1 (kon.) | Tampa – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Washington – Buffalo 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 5:6 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Montreal 3:4 (kon.)
Seattle – San Jose 7:1 (kon.) | Colorado – Vancouver 5:2 (kon.)
Dallas Stars
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Vegas Golden Knights
Čtvrtek 23.11.2023, 03:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Hokejisté Vegas nebyli v tomto zápase lepší, ale dokázali najít cestu k výhře. Brankář Hill podal velmi dobrý výkon. (07:40:10)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Vegas tento zápas vyhraje, v prodloužení se po parádní individuální akci prosazuje blafákem JACK EICHEL. Asistence: Jonathan Marchessault a Adin Hill.
    Eichel J., Marchessault J., Pietrangelo A.
    Harley T., Seguin T., Duchene M.

61:38
    Prodloužení jednoznačně pro domácí celek.

61:20
    Domácí pokračovali v dobré hře, pak puk kryje brankář Vegas.

61:03
    Dallas se dostal do útočného pásma, Jason Robertson hledal spoluhráče, následně puk vyrazil Hill.

60:13
    Dallas rozehrává od své branky a čeká na výraznější příležitost.

60:01
    Prodloužení začalo, úvodní bully pro domácí.

60:01

60:00

59:54
    Esa Lindell mohl rozhodnout, ale neuspěl. Uvidíme prodloužení.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:44
    Vypadalo to, že domácí půjdou do oslabení, ale hraniční zákrok nechává sudí bez povšimnutí.

58:19
    V poklidném tempu se dohrává zápas, ani jeden celek nechce chybovat. Podle všeho uvidíme prodloužení.

57:09
    Zach Whitecloud se jako obránce dostal ke střele, se kterou si snadno poradil brankář.

56:04
    Hraje se rychlý hokej, uvidíme, zda tento duel nabídne prodloužení, nebo se rozhodne v základní hrací době.

55:54
    Další střelecký pokus Vegas, jeho kapitán Mark Stone neprostřelil brankáře soupeře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. Hintz (Pavelski, J. Robertson) – 11. Amadio (N. Roy, Stephenson), 62. Eichel (Marchessault, Hill)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – R. Suter, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, Harley, Lundkvist – Benn, Hintz, Pavelski – Marchment, Duchene, Seguin – J. Robertson, W. Johnston, Dadonov – Steel, Faksa, Dellandrea.
    Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – McNabb, Theodore, Hague, Pietrangelo, Hutton, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Howden, Stephenson, Stone – Cotter, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Rozhodčí: Pollock, Dwyer – O'Quinn, Mills

Diváci: 18 532