Litvínov – K. Vary 6:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (0:2 po s.n.)
Plzeň – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Kladno 2:1 (kon.) | Liberec – Motor ČB 2:5 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 4:3 (po pr.)
po s.n. (0:2)
BK Mladá Boleslav
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 24.11.2023, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Tipsport extraliga • 21. kolo

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost. (20:05:46)

Boleslav se v první třetině dostala do dvougólového vedení. Pak Třinec v druhé a třetí postupně vyrovnal a stav 2:2 trval až do samostatných nájezdů, v nichž uspěli hosté. Třinec si veze zpět do oceláren dva body, v Boleslavi zůstává jeden, a ta tedy zůstává poslední.

Hráči zápasu:
    Pavol Skalický (MBL)
    Petr Vrána (TRI)

1/1
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
    Autorem vítězné branky je LIBOR HUDÁČEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Nyní bych se měl omluvit oběma klubům za to, že domácí se bojí a druzí už nemůžou. Zatímco zejména třetí třetina byla nezáživná s minimem střel, tak prodloužení v pěti minutách mělo více zajímavých momentů než v celém průběhu základní hrací doby. Rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Růžička zachytil i výstřel od modré od Adama Smitha.

64:05
    Od levého kruhu střílel Andrej Nestrašil, ale Růžička uspal celý prostor kolem pravé tyče.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 6. Skalický (Lantoši, Pyrochta), 13. Gewiese (Järvinen, Skalický) – 29. Vrána (Kundrátek, Voženílek), 42. Adámek (Nestrašil), rozh. náj. Hudáček

0:2   Tomáš Šmerha (MBL)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (F. Novotný) – Pyrochta (A), Gewiese, Jánošík (C), Osburn, Čech, Pláněk, Štibingr – Skalický, Fořt, Lantoši – Aaltonen (A), Järvinen, Rohdin – Suchý, Malát, Šmerha – Dvořáček, O. Roman, Stránský.
    Trenér: Richard Král

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Smith, Marinčin, J. Jeřábek, Kundrátek, Polášek, Adámek, Nedomlel – Pánik, Voženílek, M. Růžička (A) – Nestrašil, Hudáček, Daňo – M. Roman, Vrána, Hrehorčák – Dravecký (A), Čacho, Kurovský.
    Trenér: Zdeněk Moták

Rozhodčí: Kika, Obadal – Frodl, Lhotský