Columbus – Boston 5:2 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 1:5 (kon.) | Ottawa – Florida 0:5 (kon.)
Colorado – Tampa 4:1 (kon.) | Calgary – Vegas 2:1 (po pr.) | San Jose – Washington 2:1 (kon.)
Calgary Flames
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Vegas Golden Knights
Úterý 28.11.2023, 03:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Flames bylo v zápase jasně lepším týmem a zaslouženě porazilo Vegas. Las Vegas nedokázalo proměnit šance, které dnes mělo a získává pouze bod. (06:23:47)

Calgary právě vstřelilo branku!
    Vegas v prodloužení nevymyslelo vůbec nic a zaslouženě prohrává. V poslední minutě rozhodl o domácí výhře rychlou střelou MACKENZIE WEEGAR.
    Weegar M., Backlund M., Hanifin N., Mangiapane A.
    Pietrangelo A., Eichel J., Hague N., Stone M.

64:00
    MacKenzie Weegar minul branku. Nechybělo moc jeho pokusu.

63:44
    Puk mají domácí a čekají na vhodný moment pro cestu do útočného pásma.

63:00
    Poslední dvě minuty prodloužení.

62:06
    Noah Hanifin minul branku, zajímavou šanci domácí neproměnili.

61:44
    Nazem Kadri hodně důrazně dohrál soupeře, sudí nechávají hru plynout.

61:15
    Vegas hraje v plném počtu, ale jeden z hráčů je bez hokejky.

60:09
    Domácí celek hraje přesilovku, rychle se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

60:01

Zápas půjde do prodloužení, které bude výrazně ovlivněné domácí přesilovkou.

60:00

59:37
    Elias Lindholm minul branku, Noah Hanifin trefil soupeře.

59:18
    Vegas vyhazuje přes všechny čáry.

59:06
    Nicolas Roy naprosto nesmyslně fauloval soupeře, dvě minuty pro hráče Vegas.

58:25
    Nicolas Roy zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale bude se vylučovat. Přesilovka pro domácí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 43. Greer (Kadri, Zary), 65. Weegar – 14. W. Karlsson (Amadio, B. Hutton)

Calgary Flames: Vladař (Nickel) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev, Gilbert, Zadorov – Šarangovič, E. Lindholm, Mangiapane – Zary, Kadri, Pospíšil – Huberdeau, Backlund, Coleman – Greer, Ružička, Dubé.
    Trenér: Ryan Huska

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Korczak, B. Hutton, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Stone – Barbašev, W. Karlsson, Marchessault – W. Carrier, N. Roy, Amadio – Cotter, Howden, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Francois StLaurent – Dan Kelly, Caleb Apperson

Diváci: 17 031