Chomutov – Příbram 5:1 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 4:3 (3:1 po s.n.) | Nový Jičín – Šumperk 0:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Technika Brno 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:5 (kon.)
Tábor – Kobra 6:1 (kon.) | Písek – Mostečtí Lvi 4:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 1:2 (kon.)
Řisuty – Cheb 4:5 (0:3 po s.n.)
po s.n. (0:3)
HC Řisuty
4:5 (0:3, 3:1, 1:0 - 0:0)
HC Stadion Cheb
Středa 29.11.2023, 18:30 • VSH Slaný, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ
    Václav SKUHRAVÝ - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Cheb.
    Autorem vítězné branky je VÁCLAV SKUHRAVÝ.
    42:30 Sebastian JANDA - 4:4

42:30
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Buldokům se daří vyrovnat v dlouhé přesilovce na 4:4, Růžička nahrál na SEBASTIANA JANDU a ten poslal puk do sítě. Asistence: David Růžička, Daniel Čech.
    38:59 Ondřej VOLRÁB - 3:4

38:59
    Buldoci využívají dlouhou přesilovku a snižují na rozdíl jednoho gólu, celou akci založil Zich. Nahrál na Bílka a ten poslal kotouč na ONDŘEJE VOLRÁBA, který svým druhým zásahem v dnešním utkání snižuje. Asistence: Vítězslav Bílek, Adam Zich.
    36:17 Ondřej VOLRÁB - 2:4

36:17
    Domácí snižují znovu v početní výhodě, po asistenci od kapitána týmu se dostal k zakončení ONDŘEJ VOLRÁB a prostřelil brankáře. Asistence: Vítězslav Bílek, Petr Patyk.
    30:34 Michael ČEJKA - 1:4

30:34
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Hosté využívají zaváhání Buldoků a přidávají další gól ve vlastním oslabení, MICHAEL ČEJKA přesnou střelou zapisuje druhý bod v dnešním zápase. Asistence: Vlastimil Kvasnička.
    26:19 Vítězslav BÍLEK - 1:3

26:19
    Domácí se ve 2. třetině trefují v přesilovce 5 na 4 a snižují tak na rozdíl dvou gólů, Zich našel přesně hokejku VÍTĚZSLAVA BÍLKA a ten překonal gólmana. Asistence: Adam Zich.
    19:13 Radek PROŠEK - 0:3

19:13
    Další navýšení náskoku trefou do šatny v poslední minutě první třetiny, kdy se trefil RADEK PROŠEK. Bez asistence.
    14:15 Vojtěch ŠIK - 0:2

14:15
    A je to už 0:2, hosté využívají přesilovku, Zavřel nahrál přesně na VOJTĚCHA ŠIKA a ten rozvlnil sít. Asistence: Daniel Zavřel, Petr Rozhon.
    00:15 Michael ČEJKA - 0:1

00:15
    Tak to byl neskutečně rychlý gól, kterým hosté otevírají dnešní skóre hned z první akce, přihrávka Kvasničky našla přesně MICHAELA ČEJKU a ten prostřelil gólmana. Asistence: Vlastimil Kvasnička, Nooa Innanmaa.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 27. Bílek (Zich), 37. Volráb (Bílek, Patyk), 39. Volráb (Bílek, Zich), 43. Janda (Růžička, Čech) – 1. Čejka (V. Kvasnička, Innanmaa), 15. Šik (Zavřel, Rozhon), 20. Prošek, 31. Čejka (V. Kvasnička), rozh. náj. V. Skuhravý

HC Řisuty: Pánek (Zeithaml) – Růžička, Zich, Volráb, Janda, Malovický, Řepka – Bílek (C), Patyk, Petráš – Chamrád, Čech, Janeček – Okegawa, Pulda, Výrut – K. Pejchal.
    Trenér: Pavel Křepelka

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Kořán (C), Innanmaa, Šik, Zavřel, D. Petrásek, Strýček (A), Vápeník, Karpov – V. Stejskal, V. Kvasnička, Čejka (A) – Prošek, Rozhon, V. Skuhravý – Krutina, Tóth, Vašíček – M. Švec, M. Skuhravý, Vlach.
    Trenér: Václav Skuhravý stud.

Rozhodčí: Hacaperka – Jiruška, Pěkný.