Chomutov – Příbram 5:1 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 4:3 (3:1 po s.n.) | Nový Jičín – Šumperk 0:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Technika Brno 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:5 (kon.)
Tábor – Kobra 6:1 (kon.) | Písek – Mostečtí Lvi 4:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 1:2 (kon.)
Řisuty – Cheb 4:5 (0:3 po s.n.)
po s.n. (0:3)
HC Řisuty
4:5 (0:3, 3:1, 1:0 - 0:0)
HC Stadion Cheb
Středa 29.11.2023, 18:30 • VSH Slaný, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

HC Řisuty tak z dnešního utkání vybojovali bod po remíze, ale vyhořely na nájezdy, kdy se ani jeden z hráčů neprosadil, HC Stadion Cheb proměnil všechny tři nájezdy a vítězný gól zapsal Václav Skuhravý a hosté tak vítězí konečným výsledkem 4:5 po samostatných nájezdech. (21:18:47)

Václav SKUHRAVÝ - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Cheb.
    Autorem vítězné branky je VÁCLAV SKUHRAVÝ.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení skončilo, nikdo gól nepřidal a tak tento duel rozseknou až nájezdy.

60:01

Po šedesáti minutách je stav zápasu 4:4 a bude se prodlužovat.

Řisuty právě vstřelily branku!
    Buldokům se daří vyrovnat v dlouhé přesilovce na 4:4, Růžička nahrál na SEBASTIANA JANDU a ten poslal puk do sítě. Asistence: David Růžička, Daniel Čech.

40:03
    Ve zbývajícím čase budeme kvůli výpadku přinášet jen změny stavu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20 15.

40:00
    38:59 Ondřej VOLRÁB - 3:4

38:59
    Buldoci využívají dlouhou přesilovku a snižují na rozdíl jednoho gólu, celou akci založil Zich. Nahrál na Bílka a ten poslal kotouč na ONDŘEJE VOLRÁBA, který svým druhým zásahem v dnešním utkání snižuje. Asistence: Vítězslav Bílek, Adam Zich.

38:14
    David Petrásek – 5 min. + OK, krosček, odpyká Vlach.

36:44
    V držení hry je tým Chebu, rozjíždí se od své klece.
    36:17 Ondřej VOLRÁB - 2:4

36:17
    Domácí snižují znovu v početní výhodě, po asistenci od kapitána týmu se dostal k zakončení ONDŘEJ VOLRÁB a prostřelil brankáře. Asistence: Vítězslav Bílek, Petr Patyk.

34:40
    Václav Skuhravý – 2 min., sekání.

31:59
    30:34 Michael ČEJKA - 1:4

30:34
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Hosté využívají zaváhání Buldoků a přidávají další gól ve vlastním oslabení, MICHAEL ČEJKA přesnou střelou zapisuje druhý bod v dnešním zápase. Asistence: Vlastimil Kvasnička.

29:59
    Jaroslav Vašíček – 2 min., podrážení.

28:44
    Domácí mají na chvíli hru a snaží se založit další akci.
    26:19 Vítězslav BÍLEK - 1:3

26:19
    Domácí se ve 2. třetině trefují v přesilovce 5 na 4 a snižují tak na rozdíl dvou gólů, Zich našel přesně hokejku VÍTĚZSLAVA BÍLKA a ten překonal gólmana. Asistence: Adam Zich.

25:06
    Jan Strýček – 2 min., nedovolené bránění.

22:14
    Domácí v plném počtu, Cheb tentokrát svoji výhodu nevyužil.

20:46
    Sebastian Janda – 2 min., podrážení.

20:01

Před chvíli skončila 1. třetina, Buldoci se k ničemu střelecky nedostali, naopak Stadion skóroval v 1. minutě zásluhou Čejky, v 15. minutě zvýšil Šik, na konečných 0:3 vylepšil vedení ještě ve 20. Prošek, uvidíme co nám připraví další část.

Další třetina začne přibližně v 19 25.

20:00
    19:13 Radek PROŠEK - 0:3

19:13
    Další navýšení náskoku trefou do šatny v poslední minutě první třetiny, kdy se trefil RADEK PROŠEK. Bez asistence.
    14:15 Vojtěch ŠIK - 0:2

14:15
    A je to už 0:2, hosté využívají přesilovku, Zavřel nahrál přesně na VOJTĚCHA ŠIKA a ten rozvlnil sít. Asistence: Daniel Zavřel, Petr Rozhon.

14:09
    Domácí vybojovali buly v útoku, následuje vhazování po pravici gólmana.

13:49
    Petr Janeček – 2 min., hákování + 2 min., nesportovní chování.

12:57
    Buldoci znovu vyhazují z nebezpečné zóny.

12:02
    Hosté znovu u puku a snaží se ohrozit domácí svatyni.

10:08
    Buldoci se na chvíli dostali do útočné třetiny a snaží se něco vymyslet.

09:00
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

07:48
    Cheb znovu v útoku, pokus z levé strany míří mimo do zadního mantinelu.

07:04
    Brankář Stadionu si po lehčí střele také sáhl na kotouč, hned rozehrává na své spoluhráče.

06:44
    Je tu další buly ve středním pásmu blíže střídačky Řisut.

05:46
    Hosté v plném počtu, úvodní přesilovka Buldoků zůstala nevyužita.

01:40
    Hráči v modrém se znovu dostali do pásma, tentokrát se domácí ubránili.
    00:15 Michael ČEJKA - 0:1

00:15
    Tak to byl neskutečně rychlý gól, kterým hosté otevírají dnešní skóre hned z první akce, přihrávka Kvasničky našla přesně MICHAELA ČEJKU a ten prostřelil gólmana. Asistence: Vlastimil Kvasnička, Nooa Innanmaa.

00:01

HC Řisuty: Pánek (Zeithaml) – Růžička, Zich, Volráb, Janda, Malovický, Řepka – Bílek (C), Patyk, Petráš – Chamrád, Čech, Janeček – Okegawa, Pulda, Výrut – K. Pejchal.
    Trenér: Pavel Křepelka "A"

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Kořán (C), Innanmaa, Šik, Zavřel, D. Petrásek, Strýček (A), Vápeník, Karpov – V. Stejskal, V. Kvasnička, Čejka (A) – Prošek, Rozhon, V. Skuhravý – Krutina, Tóth, Vašíček – M. Švec, M. Skuhravý, Vlach.
    Trenér: Václav Skuhravý stud. "A"

Rozhodčí: Hacaperka – Jiruška, Pěkný.

V poslední listopadové středě se na zimním stadionu ve Slaném odehraje 19. kolo, poslední Buldoci změří síly s jedenáctým Chebem.

HC Řisuty

Domácí hokejisté ze 16. kol dokázali vybojovat jen 2 výhry v základní hrací době a to s Kralupy 4:3 a s Pískem 5:4, s Chebem padli až v prodloužení 4:5 a s Kobrou 3:4, v ostatních 12 bojích nezískali žádné body a prohráli v základní hrací době, krčí se na 15. příčce s 8 body.

Hostující výběr má odehráno o 1 zápas více než jejich středeční soupeř. Ze 4 posledních střetů mají tři výhry v řadě před domácím publikem, kdy přetlačili 6:2 Kralupy, Slovan 5:2 a poté těsně vyhráli 1:0 proti Kohoutům od Jordánu. Stopku jim udělaly až Benátky, které na svém ledě zvítězily jasně 5:2. Hokejisté Stadionu mají stejně 17 bodů jako 10. Písek.

Vzájemné zápasy:

4.kolo – Cheb x Řisuty 5:4p.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 27. Bílek (Zich), 37. Volráb (Bílek, Patyk), 39. Volráb (Bílek, Zich), 43. Janda (Růžička, Čech) – 1. Čejka (V. Kvasnička, Innanmaa), 15. Šik (Zavřel, Rozhon), 20. Prošek, 31. Čejka (V. Kvasnička), rozh. náj. V. Skuhravý

Trenér: Pavel Křepelka

Trenér: Václav Skuhravý stud.