Columbus – Montreal 2:4 (kon.) | NY Rangers – Detroit 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 1:2 (kon.)
New York Rangers
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Detroit Red Wings
Čtvrtek 30.11.2023, 01:30 • Madison Square Garden, New York • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný čtvrteční den. (04:31:45)

3. Ville Husso (DET) – 38 zákroků

Utkání je u konce a z vítězství 3:2 se radují hokejisté Rangers, kteří ve třetí třetině dokázali dvěma góly otočit vývoj zápasu. Detroit může dnešní prohra hodně mrzet, protože dlouho sahal po bodovém zisku. O všem rozhodl v 56. minutě Jimmy Vesey.

59:58
    Střela Seidera z vrcholu pravého kruhu byla zablokována, Rangers dneska zvítězí.

59:54
    Oddechový čas pro tým Detroit Red Wings.

59:54
    Z mezikruží se pokoušel prosadit DeBrincat, střelu výborně zablokoval Trouba.

59:30
    Detroitu se nedaří propracovat k zakončení.

58:45
    Husso míří na střídačku, Detroit to zkouší v šesti hráčích.

58:35
    Seiderova střela od modré čáry byla sražena vedle branky.

58:20
    Rangers se dokázali osvobodit.

58:04
    Trocheck podrazil Spronga a míří na trestnou lavici. Podaří se Detroitu vyrovnat?

57:31
    Panarin si šikovně vybruslil mezi kruhy a střelou zápěstím těsně přestřelil branku.

56:13
    Red Wings před sebou mají hodně těžký úkol a musí všechny své síly vložit do útoku.

55:45
    Všechno bylo v pořádku, branka platí!

55:45
    Celá situace se ještě bude prověřovat na videu.
    55:45 Jimmy VESEY - 3:2

55:45
    6/6
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí se po ubráněném oslabení dostávají v závěru zápasu do vedení. JIMMY VESEY si před brankou našel ve vzduchu vyražený kotouč a napálil ho do branky. Asistence: Alexis Lafrenière a Vincent Trocheck.
    Vesey J., Lafrenière A., Schneider B., Trocheck V., Šesťorkin I., Gustafsson E.
    Holl J., Fabbri R., Sprong D., Copp A., Husso V., Veleno J.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 25. Panarin (Lafrenière, K. Miller), 50. K. Miller (Zibanejad, Trouba), 56. Vesey (Lafrenière, Trocheck) – 29. Seider (Copp, Fabbri), 30. Fabbri (Berggren, Copp)

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, E. Gustafsson – Wheeler, Zibanejad (A), Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin (A) – Brodzinski, Bonino, Cuylle – Pitlick, Goodrow, Vesey.
    Trenér: Peter Laviolette

Detroit Red Wings: Husso (Lyon) – Seider, Walman, Holl, Chiarot (A), Gostisbehere, Määttä – Raymond, Compher, DeBrincat – Fabbri, Copp, Berggren – Perron (A), Veleno, Rasmussen – Kostin, Fischer, Sprong.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: O'Rourke, Luxmore – Shewchyk, Murray

Diváci: 18 006