Rapid Ústí n/L – Ž. Vlci Brno 4:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Slavia 0:2 (kon.) | FTZS Liberec – Vyškov 9:0 (kon.)
Chrudim – Sparta 0:0 (zruš.) | Chrudim – Slavia 1:0 (kon.) | FTZS Liberec – Ž. Vlci Brno 0:2 (kon.)
Rapid Ústí n/L – Vyškov 5:2 (kon.) | Vysoké Mýto – Sparta 0:0 (zruš.)
FC Rapid Ústí nad Labem
4:4 (3:0)
Žabinští Vlci Brno
Neděle 03.12.2023, 09:30 • SC Sluneta Ústí nad Labem • Dorostenecká liga futsalu • 3. kolo

Je konec. FC Rapid Ústí nad Labem remizoval v prvním zápase s týmem Žabinští Vlci Brno poměrem 4:4 Hostující Škvařil sice Vlkům dal vedení ve 31. minutě, ale o tři minuty později zajistil Rapidu remízu Hedrlík. (10:46:30)

40
    Žlutá karta pro tým FC Rapid Ústí nad Labem (Hedrlík).

38
    Žlutá karta pro tým Žabinští Vlci Brno (Vlasák).

34
    Rapid právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HEDRLÍK.

31
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ŠKVAŘIL. Asistence: Vlasák.

28
    Autorem branky je SUCHOMEL. Asistence: Lorenc.

28
    Autorem branky je SUCHOMEL. Asistence: Vlasák.

25

21

20

14
    Autorem branky je DVOŘÁK. Asistence: Lučka.

8
    Autorem branky je DVOŘÁK. Asistence: Hašek.

5
    Autorem branky je BERKY. Asistence: Dvořák.

00:01

FC Rapid Ústí nad Labem: Baťha – Ferko, Dvořák, Hedrlín, Hašek, Berky, Lučka, Kubalík, Charvát, Krok.
    Trenér: Matěj Čapek

Žabinští Vlci Brno: Novák – Toman, Suchomel, Vlasák, Škvařil, Šípek, Marinov, Lorenc.
    Trenér: Martin Chroust

Rozhodčí: Luboš Rygl, Jan Kliner.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z futsalu. Nejvyšší dorostenecká soutěž má v neděli třetího prosince na programu třetí kolo. V prvním zápase se ve sportovním centru Sluneta v Ustí nad Labem střetnou týmy FC Rapid Ústí nad Labem a Žabinští Vlci Brno. Úvodní hvizd je na programu v 9:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:30.

Vít Káňa

Branky: 5. Berky (Dvořák), 8. Dvořák (Hašek), 14. Dvořák (Lučka), 34. Hedrlík – 25. Škvařil (Vlasák), 28. Suchomel (Vlasák), 28. Suchomel (Lorenc), 31. Škvařil (Vlasák)

Karty:   40. Hedrlík (RUL) – 38. Vlasák (ZVB)

Rozhodčí: Luboš Rygl, Jan Kliner