Philadelphia – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Dallas 4:0 (kon.) | Winnipeg – Carolina 2:1 (kon.)
Montreal – Seattle 4:2 (kon.) | Arizona – Washington 6:0 (kon.) | Vegas – St. Louis 1:2 (po pr.)

2. Jack Eichel (VGK) 1+0
    3. Jordan Binnington (STL) 33 zákroků (06:42:07)

V závěru první třetiny šel hostující celek do vedení, na konci třetí třetiny dokázalo Vegas v přesilovce srovnat. Zápas šel do prodloužení a v něm rozhodli po chybě domácích hosté o své výhře.

60:38 Pavel BUČNĚVIČ - 1:2

60:38
    3/3
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, zcela sám před brankou zůstal a v pohodě mohl zakončovat PAVEL BUČNĚVIČ. Asistence: Robert Thomas a Colton Parayko.
    Bučněvič P., Krug T., Thomas R.
    Pietrangelo A., Eichel J., Marchessault J.

60:16
    Puk mají hokejisté Blues pod kontrolou.

60:03
    Buly pro hostující celek, prodloužení začalo.

60:01

Ve třetí třetině se Vegas podařilo vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:54
    William Karlsson z dobré pozice neuspěl.

59:35
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:20
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:48
    Alex Pietrangelo pálil, jeho ránu zblokoval do sítě nad brankou Robert Thomas.

58:31
    Domácí celek rozehrává od své branky a čeká na nějakou výraznější šanci.

58:13
    Zakázané uvolnění po špatné rozehrávce Blues.

57:40
    Justin Faulk rychle poslal puk do útočného pásma, Jordan Kyrou trefil rameno brankáře.

57:01
    Robert Thomas posílal kotouč před branku, ale obrana Vegas si dokázala poradit.

56:47
    Dostáváme se do posledních minut třetí třetiny. Následně kotouč kryje domácí brankář.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 53. Eichel (Pietrangelo, Marchessault) – 20. Toropčenko (Parayko, Sundqvist), 61. Bučněvič (Thomas, Parayko)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Patera) – B. Hutton, Pietrangelo, McNabb, Korczak, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Stone – Cotter, W. Karlsson, Marchessault – Howden, Stephenson, Amadio – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Krug, Faulk, Scandella, Perunovich – Bučněvič, Thomas, Neighbours – Hayes, B. Schenn, Kyrou – Saad, Sundqvist, Kapanen – Toropčenko, Alexandrov, Blais.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Pochmara, Sandlak – McNamara, Gawryletz

Diváci: 17 826