Třinec – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Litvínov – Olomouc 1:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:6 (kon.)
Vítkovice – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Kladno – K. Vary 2:3 (0:2 po s.n.) | Pardubice – Motor ČB 4:3 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Mountfield HK
Pátek 08.12.2023, 17:30 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga • 26. kolo

49:15
    Po menší mele před hostující brankou jsou vyloučeni jak domácí Vondráček za sekání, tak hostující Okuliar ta sekání. Oba týmy hrají v pěti.

39:58
    Za sekání putuje za katr hostující Blaine.

36:02
    Nejprve se u útočné modré vrhl jeden z hráčů hostí na Deje, kterého i následně stáhl znovu na led těsně za čárovým sudím, o kus dál se v rohu dopustil domácí Kalus vražení na hrazení. Kalus si odnáší na trestnou lavici dvě minuty za vražení na hraní, hostující Jasper pak dvě minuty za držení. Oba týmy hrají v pěti.

31:04
    Podrážením se provinil Kalus a vítkovičtí se teď budou muset bránit.

27:43
    Také hosté špatně střídají, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Estephan.

20:48
    Vítkovičtí špatně vystřídali, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Zdráhal.

10:00
    Vysokou holí skolil hostující Okuliar domácího Auvitu v rohu a odpyká si dvě plus dvě minuty.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 14. Peterek (Barinka, Auvitu), 56. Doležal (L. Kovář, Zdráhal) – 24. Estephan (Pláněk, Kalina), 39. Estephan (Freibergs, Lalancette), 63. Šťastný (Pavelka, Lalancette)

HC Vítkovice Ridera: Machovský (Klimeš) – Percy, Raskob, Mikuš (A), Grman, Auvitu, L. Kovář, R. Jeřábek – Kalus, Dej (A), Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, Zdráhal – Bukarts, Krieger, Vondráček – Doležal, Přibyl, Peterek.
    Trenér: Pavel Trnka

Mountfield HK: Lukáš (Laurikainen) – Jank, Blain (C), Kalina, Pláněk, Pavelka, Freibergs, Marcel – Šťastný, Miškář, Estephan – Okuliar, Tamáši, Jergl (A) – Perret, Lalancette, Jasper – Zachar, Pilař, Chalupa.
    Trenér: Tomáš Martinec

Rozhodčí: A. Kika, T. Cabák – M. Axman, P. Blažek

Diváci: 3 597