Slavia – Sparta 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 4:5 (po pr.) | Poruba – Vítkovice 5:1 (kon.)
Jihlava – Třinec 1:4 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:6 (kon.) | Pardubice – Přerov 2:3 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 1:7 (kon.) | Liberec – Tábor 2:4 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Tábor
Sobota 09.12.2023, 15:30 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga dorostu • Skupina A
Partner:
   
  Máme tu konec tohoto klání, ze kterého bere Tábor plný počet bodů. V závěrečné třetině se hned v jejím úvodu prosadil Jan Hlavín, jenž si nikým nehlídán sjel k brance a přesně zavěsil. Ve zbytku třetiny si šelmy lámaly zuby na výborném Moustafovy. Minutu a půl před koncem zápasu si ještě Bílí Tygři vzali oddechový čas a zkusili to v šesti. V tu dobu přidal závěrečný gól do prázdné brány Adam Suchan. (19:25:23)
   
  Konec zápasu.
  59:25 Adam SUCHAN - 2:4
   
  59:25
  6/6
  Tábor právě vstřelil branku!
  Toto bude nejspíš gólová tečka za dnešním zápasem. ADAM SUCHAN z vlastního obranného pásma výborně prošel až do toho útočného, kde zasadil finální úder do odkryté klece Liberce. Asistence: Antonín Bačo, Jan Hlavín.
  Suchan A., Bačo A., Hlavín J., Pufr A., Slabý M., Moustafa A.
  Bajer M., Stromský V., Seidl J., Hrouda D., Kachlíř L., Vaněček J.
   
  59:13
  Liberecká branka zůstává prázdná, svěřenci Milana Plodka to zkusí v šesti.
   
  59:13
  Kotouč vyhozený táborskou obranou doputoval pouze na zakázané uvolnění. Liberecká střídačka v reakci na nepříznivý stav sahá po oddechovém čase.
   
  58:17
  Fantastický Sebastian Charvát vychytal nebezpečnou šanci Václava Svobody. Táborský forvard číhal nikým nekrytý před brankou a když dostal kotouč, okamžitě pálil. Liberecký brankář se vytáhl lapačkou.
   
  57:39
  Jakub Seidl neudržel útočné pásmo, a tak se musí pro kotouč vrátit až za vlastní branku.
   
  56:28
  Výborná práce Václava Svobody dostává hru do obranného pásma Bílých Tygrů.
   
  55:52
  Táborští působí poněkud pasivně a poctivou obrannou hrou se snaží dojít pro tříbodový výsledek.
   
  54:35
  Domácí jsou z nejhoršího venku a hrají v plném počtu.
   
  53:53
  Rychlý kontr Liberce ve vlastním oslabení končí neúspěchem, neboť najíždějícího Šimon Šejc upadl při přejezdu do útočného pásma.
   
  52:33
  Poměrně nečekané vyloučení na liberecké straně. David Hrouda na modré čáře sevřel puk svou dlaní a je za to vyloučen na dvě minuty.
   
  51:33
  Ondřej Slívko elegantně prošel středním pásmem a nakonec z levého křídla prověřil Sebastiana Charváta. Liberecký brankář schoval kotouč ve své náruči.
   
  50:35
  Svižná střela Lukáše Kachlíře z pravého kruhu končí pouze v ochranné síti nad brankou. Vhazovat se bude po pravici Moustafy.
   
  49:55
  Únik hostů dva na jednoho zakončoval střelec druhé branky Matěj Slabý. Sebastian Charvát se stihl včas přesunout a ukryl puk do svého náručí.
   
  48:58
  Skákavý kotouč teď v ne úplně ideální chvíli vypadl z brankáře Tábora. Liberečtí z nepřehledné situace nedokázali nic vytěžit.
   
  47:59
  Liberec po čas celého zápasu trápí nepřesná střelba, která se projevuje i teď při dobré šanci Matyáše Kratochvíla.
  Marken.cz

  Ondřej Gajdáček

  Branky a nahrávky: 19. Šejc (Krajdl, Kachlíř), 38. Seidl – 4. S. Pánek (V. Svoboda, Slabý), 38. Slabý (S. Pánek, V. Svoboda), 44. Hlavín (S. Pánek, Pufr), 60. Suchan (Bačo, Hlavín)


  Bílí Tygři Liberec: Charvát (Průšek) – Seidl (C), D. Hrouda, Kachlíř, Vaněček (A), S. Zeman – Pekr, M. Kratochvíl I, Bajer – M. Kučera, Krajdl, Šejc – Stromský, Kinter, Choma.
  Trenér: Milan Plodek

  HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – Lomoz, V. Mašek, Rob. Mohyla, Pufr (A), Bačo, Špaček, Kostka – Suchan, Slívko, Strachota – Slabý, S. Pánek (A), V. Svoboda – Pícha, Podzimek, Šustík – Hlavín (A).
  Trenér: Milan Dančišin

  Rozhodčí: Borecký – Serbus, Boček
  bahis siteleri