Slavia – Přerov 3:2 (kon.) | Kolín – Jihlava 4:5 (po pr.) | Frýdek-M. – Pardubice B 2:1 (kon.)
Prostějov – Sokolov 2:5 (kon.) | Vsetín – Litoměřice 8:5 (kon.) | Znojmo – Zlín 4:2 (kon.)
Třebíč – Poruba 2011 2:3 (0:3 po s.n.)
konec
HC Frýdek-Místek
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice B
Sobota 09.12.2023, 17:00Chance liga • 29. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu, třeba ve společnosti sportovních online přenosů. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (19:48:22)
   
  Nyní čeká hokejisty reprezentační přestávka. Do prvoligového dění se vrátí v pondělí 18. prosince. Frýdek-Místek nastoupí od 17:30 v nedalekém Zlíně. Pardubice čeká domácí zápas v Chrudimi proti Kolínu. Toto utkání startuje v 18 hodin.
   
  Frýdek-Místek odpověděl na vítězství Slavie s Přerovem a vedení Znojma se Zlínem tím nejlepším způsobem a v domácím prostředí získal plný počet bodů proti Pardubicím a udržel se na dvanácté pozici. Pardubice se i přes prohru drží na desáté pozici.
   
  Domácí hokejisté dokázali zápas ve třetí třetině otočit na svou stranu a po střelách Hrachovského, kterou srazil do pardubické branky Šuhaj, a Marosze bere Frýdek-Místek znovu tři body ze vzájemného duelu. Hostům nepomohla ani hra bez brankáře v závěru, tu hned několikrát mohli domácí potrestat střelou do prázdné branky, ale puk tam nezamířil.
   
  Konec zápasu.
   
  59:39
  Přihrávku na Rákose vypíchl do středního pásma Haas.
   
  59:03
  Kousek chybělo! Brankář Švančara si zajel pro puk za vlastní branku a vystřelil puk na druhou stranu! Pár centimetrů chybělo, aby puk zamířil do prázdné branky.
   
  58:32
  Prudkou střelu Chabady od modré čáry odrazil Výtisk před brankoviště, kam si pro puk doskočil brankář Švančara a nechal sudí přerušit hru.
   
  57:42
  Walega se chystal ke střele do prázdné branky, ale upadl před pardubickým hráčem. Marosz se dožadoval odpískání faulu, ale marně.
   
  57:20
  Domácím se podařilo dostat puk do útočného pásma.
   
  57:01
  Pardubičtí to zkoušejí se šesti hráči v poli, brankář Honzík odcestoval na střídačku.
   
  56:52
  Pardubičtí trenéři si vzali čas na poradu formou oddechového času.
   
  55:47
  Rozhodčí přerušili útočnou akci domácích, protože fauloval Martynek před brankou Pardubic. Navíc dle rozhodčích bylo pardubických na ledě šest a vyloučili i Kaplana za příliš mnoho hráčů.
   
  54:59
  Veselý se zkoušel prokličkovat do útočného pásma středem kluziště, ale cestu mu dobře zatarasili pardubičtí obránci.
   
  54:35
  Domácí už hrají jednoduše, puky vyhazují po mantinelu i za cenu zakázaného uvolnění.
  52:01 Rostislav MAROSZ - 2:1
   
  52:01
  6/5
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Domácí využili přesilovou hru! Ramik si sebral puk u levého mantinelu, přihrál jej na druhou stranu, kde byl ROSTISLAV MAROSZ, který zkusil z pravého kruhu střílenou přihrávkou najít hůl Veselého, jenže puk zasáhl jeden z pardubických hráčů a srazil si jej do vlastní branky! Asistence: Michal Ramik – 2:1.
  Marosz R., Ramik M., Švančara P., Martynek R., Veselý R., Haman F.
  Honzík D., Voženílek M., Tvrdík V., Rákos D., Rohlík O.
   
  51:57
  Marosz přihrál na modrou čáru Hamanovi, který vypálil z voleje, jenže netrefil branku.
   
  51:50
  Haas se dostal k odraženému puku mezi kruhy, už chtěl vystřelit, jenže Herčík jej zahákoval a nabídl soupeři dvouminutovou přesilovku.
  Marken.cz

  Igor Mainka

  Branky a nahrávky: 49. Šuhaj (Hrachovský, Z. Sedlák), 53. Marosz (Ramik) – 1. Pochobradský (Žálčík)


  HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Haman (A), Š. Havránek, D. Kowalczyk, Výtisk (C), Homola, Urbanec (A), Hrachovský – Svačina, Haas, Walega – Martynek, Marosz, R. Toman – Z. Sedlák, Šuhaj, Ramik – Macháček, R. Veselý, Geidl.
  Trenér: Hrnčár.

  HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Chabada, Zdráhal, Nedbal, Švec, Tvrdík, Voženílek, Kaštánek – Žálčík (A), Rákos (A), Pochobradský – Hrníčko, J. Mikyska, Herčík – Rohlík, Kaut (C), Kaplan – Lichtag, Zeman, Rouha.
  Trenér: Jirků.

  Rozhodčí: Horák, Jechoutek – Štěpánek, Tvrdý.

  Diváci: 822
  thejrc.org