Atlético – Almería 2:1 (kon.) | Cádiz – Osasuna 1:1 (kon.) | Barcelona – Girona 2:4 (kon.)
Cádiz CF
1:1 (1:0)
CA Osasuna
Neděle 10.12.2023, 18:30 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 16. kolo

90+2
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Rubén García, přichází Nacho Vidal.

89
    Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu po střele z ostrého úhlu! Sudí ale ukazuje, že obránce Osasuny míč odehrál trupem.

88
    Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Juan Cruz).

88
    ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Jon Moncayola.

79
    ze hřiště odchází Aimar Oroz, přichází Pablo Ibáñez.

76
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Javi Hernández, přichází Lucas Pires,
    ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Maxi Gómez,
    ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Brian Ocampo.

70
    Osasuna právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! K penaltě se postavil ANTE BUDIMIR, který ji s obrovským klidem proměnil!

69
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Iván Alejo).

68
    Pokutový kop pro Osasunu!

67
    Tak pozor! Rozhodčí se jde podívat na video! Zřejmě se řeší, zda nebude Osasuna kopat penaltu po ruce Mbayeho.

63
    Jenže Osasuna si dokáže vytvářet šance! Po dalším centru už Avila zakončoval prakticky do prázdné branky, jenže trefil jediného obránce v cestě!

60
    ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Rubén Sobrino.

58
    Další obrovská šance Osasuny! Po centru z levé strany pro změnu střílel Ezequiel Ávila, ale Ledesma v posledních minutách čaruje!

57
    Mohlo být vyrovnáno! Na krásný centr z pravé strany si naskočil Budimir, ale Ledesma jeho ránu krásně vyrazil mimo tři tyče!

46
    ze hřiště odchází Lucas Torró, přichází Iker Muñoz.

41
    Domácí mohli přidat druhou branku! Na zpětnou přihrávku z levé strany si počkal Iván Alejo, ale levačkou trefil náruč hostujícího Herrery!

20
    Cádiz právě vstřelil branku! Domácí celek se po dvaceti minutách hry ujímá vedení! Cádiz zaútočil po pravé straně, odkud přiletěl do vápna prudký centr a ROGER MARTÍ v pádu hlavičkou rozjásal stadion!