Turnaj v halovém fotbale žen a dívek (Uh. Brod) | Spartak Myjava (kon.) |
Štafeta mužů 4x7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta žen 4x6 km, Hochfilzen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | (zruš.) | | | SuperG žen, St. Moritz | (zruš.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | (zruš.) |
Muži HS140, Klingenthal | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
konec
SP - Štafeta žen 4x6 km, Hochfilzen
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Pořadí SP
- 1. Norsko 180 b
- 2. Švédsko 150 b
- 3. Francie 105 b
- 4. Německo 105 b
- 5. Švýcarsko 86 b
- 6. Itálie 84 b
- 7. Rakousko 76 b
- 8. Česká rep. 74 b
- 9. Slovinsko 63 b
- 10. Polsko 62 b
- 11. Ukrajina 60 b
- 12. Slovensko 55 b
- 13. Finsko 52 b
- 14. Rumunsko 52 b
- 15. Estonsko 30 b
- 16. USA 27 b
- 17. Kanada 26 b
- 18. Kazachstán 26 b
- 19. Lotyšsko 25 b
Konečné výsledky
- 1. Norsko 1:07:39,0 (0+6)
- 2. Švédsko +31,6 (0+10)
- 3. Francie +1:01,5 (1+8)
- 4. Itálie +1:14,7 (0+5)
- 5. Německo +1:22,9 (0+7)
- 6. Rakousko +2:20,1 (0+10)
- 7. Švýcarsko +2:31,3 (0+10)
- 8. Česká rep. +2:40,8 (2+12)
- 9. Slovinsko +2:53,0 (1+14)
- 10. Ukrajina +3:06,4 (0+10)
- 11. Polsko +4:27,1 (0+11)
- 12. Finsko (LPD)
- 13. Rumunsko (LPD)
- 14. Slovensko (LPD)
- 15. Kazachstán (LPD)
- USA DNS
Startovní listina
- 1. Norsko (J. Arnekleivová, M. Skoganová, K. Knottenová, I. Tandrevoldová)
- 2. Švédsko (A. Magnussonová, M. Brorssonová, H. Öbergová, E. Öbergová)
- 3. Německo (S. Grotianová, J. Hettichová-Walzová, M. Wiesensarterová, V. Voigtová)
- 4. Švýcarsko (A. Basergaová, F. Volkenová, A. Gasparinová, L. Häckiová-Grossová)
- 5. Francie (G. Guigonnatová, L. Jeanmonnotová, J. Braisazová-Bouchetová, J. Simonová)
- 6. Česká rep. (T. Voborníková, L. Charvátová, M. Davidová, J. Jislová)
- 7. Rakousko (T. Steinerová, A. Gandlerová, A. Juppeová, L. Hauserová)
- 8. Itálie (S. Comolová, L. Vittozziová, B. Trabucchiová, R. Passlerová)
- 9. Polsko (N. Sidorowiczová, A. Mąková, D. Gembická, J. Jakielová)
- 10. Slovinsko (L. Repincová, P. Klemenčičová, Ž. Klemenčičová, A. Lampičová)
- 11. Ukrajina (A. Merkušynová, J. Džimová, I. Petrenková, K. Dmytrenková)
- 12. Slovensko (M. Remeňová, Z. Remeňová, J. Machyniaková, E. Kapustová)
- 13. USA (D. Irwinová, J. Garsová, G. Castonguayová, K. Dickinsonová)
- 14. Rumunsko (E. Chirkovová, A. Mezdreaová, A. Tolmačevová, E. Martonová)
- 15. Finsko (S. Minkkinenová, D. Virolajněnová, N. Keränenová, S. Leinamová)
- 16. Kazachstán (P. Jegorovová, A. Krjukovová, A. Kondratěvová, O. Poltoraninová)
1. Norsko 180 b
2. Švédsko 150 b
3. Francie 105 b
3. Německo 105 b
5. Švýcarsko 86 b
6. Itálie 84 b
7. Rakousko 76 b
8. Česká rep. 74 b
9. Slovinsko 63 b
10. Polsko 62 b
11. Ukrajina 60 b
12. Slovensko 55 b
13. Finsko 52 b
14. Rumunsko 52 b
15. Estonsko 30 b
16. USA 27 b
17. Kanada 26 b
17. Kazachstán 26 b
19. Lotyšsko 25 b (16:37:50)
1. Norsko 1:07:39,0 (0+6)
2. Švédsko +31,6 (0+10)
3. Francie +1:01,5 (1+8)
4. Itálie +1:14,7 (0+5)
5. Německo +1:22,9 (0+7)
6. Rakousko +2:20,1 (0+10)
7. Švýcarsko +2:31,3 (0+10)
8. Česká rep. +2:40,8 (2+12)
9. Slovinsko +2:53,0 (1+14)
10. Ukrajina +3:06,4 (0+10)
11. Polsko +4:27,1 (0+11)
12. Finsko (LPD)
13. Rumunsko (LPD)
14. Slovensko (LPD)
15. Kazachstán (LPD)
USA DNS
Český kvartet ve složení Voborníková, Charvátová, Davidová a Jislová se po šestém místě z Östersundu, kde musel na tři trestné okruhy, tentokrát střelecky "zlepšil", když musel jen na dva trestné okruhy. Jenže se zlepšily i soupeřky, proto jsou Češky až osmé.
1. Norsko 1:02:46,7 (0+6)
2. Švédsko +28,8 (0+10)
3. Francie +56,0 (1+8)
4. Itálie +1:05,1 (0+5)
5. Německo +1:25,3 (0+7)
6. Rakousko +2:14,6 (0+10)
7. Česká rep. +2:40,3 (2+12)