NY Rangers – Toronto 3:7 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 4:2 (kon.)
St. Louis – Detroit 4:6 (kon.) | Nashville – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Seattle – Florida 4:0 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:1 (kon.) | Vegas – Calgary 5:4 (po pr.) | Edmonton – Chicago 4:1 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Ještě jeden úder hostů. Brodieho plácnutí přes všechny čáry sice skončilo vedle prázdné branky, nicméně hrozící zakázané uvolnění zrušil spěchající DAVID KÄMPF, byl u puku jako první a hravě jej doklepl za brankovou čáru – 3:7. Asistence: TJ Brodie.
    Kämpf D., Marner M., Gregor N., McCabe J., Jones Mar., Brodie T.
    Panarin A., Trocheck V., Wheeler B., Kreider C., Gustafsson E., Zibanejad M.

57:48
    Domácí to i přes velkou ztrátu ještě zkouší bez brankáře.
    57:11 Auston MATTHEWS - 3:6

57:11
    6/6
    Teď už to ale vypadá, že je rozhodnuto. Hosté si zase vybojovali puk, AUSTON MATTHEWS se probojoval přes modrou čáru, první střelu mu sice obránce zablokoval, dostal však druhý pokus na prudkou ránu a tou už Šesťorkina překonal – 3:6. Asistence: William Nylander, Jake McCabe.
    Matthews A., Jones Mar., Rielly M., Bertuzzi T., Brodie T., Nylander W.
    Trouba J., Brodzinski J., Šesťorkin I., Cuylle W., Lindgren R., Zibanejad M.
    51:03 Hit na Lindgrena, po kterém se pak strhla krátká potyčka

51:03
    Máme tu šarvátku, kterou odstartoval hit na domácího Lindgrena. Do té se pustili Mika Zibanejad a právě Jake McCabe. Domácí hráč obdržel 2+2 minuty za hrubost, ten hostující jen dvě minuty za stejné provinění. Takže tu máme přesilovku pro Toronto.
    41:29 Mitchell MARNER - 3:5

41:29
    6/5
    Bleskově využitá přesilovka a hosté zase vedou o dva góly. Po vyhraném buly se puk dostal na modrou čáru, odkud nahodil Rielly a MITCHELL MARNER tečoval tak šikovně, že Šesťorkin neměl nárok zakročit svou lapačkou – 3:5. Asistence: Morgan Rielly, Auston Matthews.
    Marner M., Rielly M., Matthews A., Jones Mar., Nylander W., Tavares J.
    Trouba J., Goodrow B., Šesťorkin I., Lindgren R., Zibanejad M.

41:22
    Hosté si dají přesilovku, neboť u vlastní branky se nedovoleného bránění dopustil Erik Gustafsson.
    38:26 Blake WHEELER - 3:4

38:26
    6/6
    Rangers právě vstřelili branku!
    No vida, domácí jsou už na dostřel! Toronto nevyužilo přečíslení tři na dva, NY Rangers se dostali do protiútoku, zprava si do útočného pásma najel BLAKE WHEELER a prudkou ranou zápěstím nedal Jonesovi šanci na zákrok – 3:4. Asistence: Mika Zibanejad, Jacob Trouba.
    Wheeler B., Zibanejad M., Trouba J., Kreider C., Šesťorkin I., Gustafsson E.
    McCabe J., Jones Mar., Lajoie M., Kämpf D., McMann B., Nylander W.
    36:30 Mika ZIBANEJAD - 2:4

36:30
    6/5
    Nakonec je ale přesilovka využitá a domácí snižují. Už to vypadalo, že Toronto vyhodí, puk ale zůstal v útočném pásmu, zprava přes Foxe a Panarina doputoval na levý kruh, odkud z první vystřelil MIKA ZIBANEJAD a Jones se nestačil přemístit – 2:4. Asistence: Artěmij Panarin, Adam Fox.
    Panarin A., Trocheck V., Kreider C., Fox A., Šesťorkin I., Zibanejad M.
    Marner M., McCabe J., Jones Mar., Kämpf D., Brodie T.

34:56
    Přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za hákování si vysloužil Conor Timmins.

30:27
    Po odpískání se strhla krátká strkanice a oba kohouti jsou už na trestné lavici s dvěma minutami za hrubost. Jsou to domácí Chris Kreider a hostující William Lagesson.
    15:41 Mitchell MARNER - 1:4

15:41
    6/6
    A další úspěch hostů! Ti se teď dostali pravou stranou do útočného pásma, před branku si po výměně puku na Matthewsovu přihrávku najel MITCHELL MARNER a sklepnutím okolo levého Šesťorkinova betonu upravil na 1:4. Asistence: Auston Matthews, William Lagesson.
    Marner M., Matthews A., McCabe J., Jones Mar., Lagesson W., Nylander W.
    Trouba J., Wheeler B., Kreider C., Šesťorkin I., Gustafsson E., Zibanejad M.
    15:20 Calle JÄRNKROK - 1:3

15:20
    6/6
    Hosté si berou zpět dvoubrankový náskok. Po akci v útočném pásmu nejprve neuspěl Bertuzzi, závar ale pokračoval, před brankou se objevil CALLE JÄRNKROK a zblízka celý výpad zakončil sklepnutím za Šesťorkinova záda – 1:3. Asistence: John Tavares.
    Järnkrok C., Jones Mar., Rielly M., Bertuzzi T., Brodie T., Tavares J.
    Schneider B., Jones Z., Panarin A., Lafrenière A., Trocheck V., Šesťorkin I.

10:46
    Teď se už ale pískalo a domácí si zahrají přesilovku. Za hákování byl vyloučen Jake McCabe.

06:00
    Divoký úvod pokračuje, je tu přesilovka pro Toronto. Dvě minuty za podrážení obdržel Mika Zibanejad.
    05:42 Blake WHEELER - 1:2

05:42
    6/6
    Přichází blesková odpověď domácích, je sníženo. Po buly se hráči v modrém dostali do kombinace před brankovištěm, Jones zvládl něco pokrýt, ale na zakončení z levé strany v podání BLAKEA WHEELERA už byl krátký – 1:2. Bez asistence.
    Wheeler B., Kreider C., Fox A., Šesťorkin I., Lindgren R., Zibanejad M.
    Järnkrok C., Jones Mar., Rielly M., Kämpf D., McMann B., Brodie T.
    05:07 Conor TIMMINS - 0:2

05:07
    6/6
    A už je to o dvě branky! Po vyhraném buly v útočném pásmu se puk dostal na modrou čáru, odkud napřáhl CONOR TIMMINS a jeho švih se zastavil až v horním růžku. Šesťorkin toho mnoho neviděl a mohl jen bezmocně rozhodit ruce – 0:2. Asistence: Calle Järnkrok, Max Domi.
    Timmins C., Benoit S., Domi M., Järnkrok C., Jones Mar., Robertson N.
    Schneider B., Jones Z., Goodrow B., Vesey J., Šesťorkin I., Pitlick T.
    03:52 Auston MATTHEWS - 0:1

03:52
    6/6
    Hosté jdou do vedení! Toronto mělo ponechanou výhodu, do útočného pásma se prodral Nylander, našel na chvíli volného AUSTONA MATTHEWSE, ten neváhal a ranou z první překonal přemisťujícího se Šesťorkina – 0:1. Asistence: William Nylander, Noah Gregor.
    Matthews A., Nylander W., Marner M., McCabe J., Lajoie M., Bertuzzi T.
    Trouba J., Trocheck V., Wheeler B., Kreider C., Šesťorkin I., Gustafsson E.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Wheeler, 37. Zibanejad (Panarin, Fox), 39. Wheeler (Zibanejad, Trouba) – 4. Matthews (W. Nylander, Gregor), 6. Timmins (Järnkrok, Domi), 16. Järnkrok (Tavares), 16. Marner (Matthews, Lagesson), 42. Marner (Rielly, Matthews), 58. Matthews (W. Nylander, McCabe), 59. Kämpf (Brodie)

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), E. Gustafsson, Schneider, Z. Jones – Wheeler, Zibanejad, Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin (A) – Brodzinski, Bonino, Cuylle – Pitlick, Goodrow (A), Vesey.
    Trenér: Peter Laviolette

Toronto Maple Leafs: Mar. Jones (Samsonov) – Brodie, Rielly (A), McCabe, Lagesson, Timmins, Benoit, Lajoie – W. Nylander, Matthews, Gregor – Marner (A), Tavares (C), Bertuzzi – Järnkrok, Domi, N. Robertson – Kämpf, McMann.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Kea, Hebert – Gibbons, Kelly

Diváci: 18 006