Janov – Juventus 1:1 (kon.)
Janov CFC
1:1 (0:1)
Juventus FC
Pátek 15.12.2023, 20:45 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 16. kolo

Skončilo nám utkání mezi Janovem a Juventusem. Hosté po prvním poločase sice vedli díky proměněné penaltě, nicméně do druhého dějství vstoupil daleko lépe Janov. O vyrovnání se postaral Albert Guðmundsson, což hosty poslalo k zemi. Juventus se dlouho nemohl dostat do rytmu a nakonec ani velké šance ve druhém poločase neměl. Pouze v 89. minutě mohl rozhodnout Gleison Bremer, ale to by pro Janov asi bylo velmi kruté. Dělba bodů je totiž naprosto zasloužená.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (22:43:44)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:12.

90+4

90+4
    Domácí se ale ubránili, to pravděpodobně z tohoto utkání bude vše.

90+4
    Federico Gatti dostal už po uplynutí nastaveného času míč do vápna. Juventus ještě rozehraje zřejmě poslední rohový kop.

90+3
    Střídání v týmu Janov CFC:
    ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Ridgeciano Haps.

90+2
    Junior Messias zůstal ležet na trávníku, zřejmě má nějaký zdravotní problém. Domácí trenér zároveň ještě může střídat.

90+2
    Juventus ztratil balón a vpřed si to mířil Albert Guðmundsson, který předvedl příkladný sprint.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Ruslan Malinovskyj šel do souboje ve středu pole pořádně ostře, za své počínání viděl žlutou kartu.

89
    Tutovka Juventusu! Po rohovém kopu hlavičkoval Gleison Bremer, avšak Josep Martínez vytáhl vynikající zákrok. Hosté byli kousek od toho, aby znovu vedli.

88
    Samuel Iling na konci 88. minuty tancoval nad míčem poblíž vápna, jenže bude z toho jen a pouze rohový kop.

88
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Andrea Cambiaso, přichází Kenan Yildiz.

87
    Danilo se musel v pokutovém území vyšplhat vysoko, aby odvrátil nebezpečí. Záhy se Janov přece jen dostal ke střele, tu ale zastavil Wojciech Szczęsny.

86
    Andrea Cambiaso z levé strany poslal k zadní tyči dlouhý centr, na ten ale Arkadiusz Milik těsně nedosáhl.

85
    Federico Gatti celkem dlouho vyčkával, co s míčem udělá, protože neměl nabídku spoluhráčů. Nakonec přenesl hru na opačnou stranu.

84
    ze hřiště odchází Stefano Sabelli, přichází Alessandro Vogliacco.

83
    Timothy Weah se snažil ve velké rychlosti posunout míč na kolegu, ale přesný nebyl. Federico Gatti balón na hrací ploše nestihl.

81
    Pomalu ale jistě míříme do konce dnešního utkání. Juventus nyní hraje na útočné polovině, ale rozhodně nemá žádný větší tlak.