Winnipeg – Colorado 6:2 (kon.) | Boston – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Columbus – New Jersey 3:6 (kon.)
Montreal – NY Islanders 5:3 (kon.) | Philadelphia – Detroit 1:0 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 7:0 (kon.)
Nashville – Washington 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 4:3 (po pr.) | Arizona – Buffalo 2:0 (kon.)
Seattle – Los Angeles 2:3 (3:4 po s.n.) | Calgary – Tampa 4:2 (kon.) | Edmonton – Florida 1:5 (kon.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Ovšem po návratu do útočného pásma hosté udeřili a vítězí v dnešním utkání! VINCENT TROCHECK si najel na levou stranu brankoviště, dostal přihrávku od Panarina a rychle vypálil, než se Swayman dokázal dostat k tyči. Asistence: Artěmij Panarin, Erik Gustafsson.
    Panarin A., Trocheck V., Šesťorkin I., Gustafsson E.
    Swayman J., Coyle C., Heinen D., Grzelcyk M.

52:47
    Vyloučení v týmu Boston Bruins:
    Hampus Lindholm – 2 min., vysoká hůl.
    50:50 Vincent TROCHECK - 1:1

50:50
    6/5
    A je vyrovnáno! VINCENT TROCHECK si najel mezi kruhy, dostal přihrávku od Zibanejada a vypálil k pravé tyči Swaymanovy klece. Asistence: Mika Zibanejad, Adam Fox.
    Panarin A., Trocheck V., Kreider C., Fox A., Šesťorkin I., Zibanejad M.
    Swayman J., Coyle C., Beecher J., Lindholm H., Wotherspoon P.

50:37
    Brandon Carlo – 2 min., nedovolené bránění.

45:42
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Adam Fox – 2 min., podrážení.

38:10
    Kromě toho Panarin dostává dvě minuty za hrubost. Dvě minuty se tak bude hrát ve čtyřech, načež bude následovat tříminutová přesilovka Rangers.

38:10
    Pastrňák v utkání končí! Dostává pět minut za vražení na hrazení a osobní trest do konce utkání.

36:16
    Pastrňák se v protiútoku tlačil za posledního obránce. Byl velmi těsně tísněn a nepovedlo se mu tak před brankou dotáhnout kličku. Komerční pauza.

35:55
    Swayman se dostal do problémů, když musel reflexivně zasahovat proti střele zpoza levého kruhu. Na střelu moc dobře neviděl, ale vykopnutým betonem puk vyrazil a následně ho do něj trefil i dorážející hráč.

32:58
    Danton Heinen – 2 min., sekání.
    31:05 Trent Frederic (BOS), Jacob Trouba (NYR)

31:05
    Frederic s Troubou shodili rukavice a poměrně rychle skončili na ledě. Oba jdou odpočívat na pět minut.

30:37
    Rangers se připravili o přesilovou hru. Kreider si před brankou přidržel hokejku soupeře a bude se hrát ve čtyřech.

30:20
    Pastrňák se provinil hrou vysokou holí a půjde pykat na trestnou lavici. Komerční pauza.

22:07
    HL – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Will Cuylle.

22:07
    Challenge je neúspěšná, gól platí a Rangers půjdou do oslabení!

22:07
    Rangers si berou challenge kvůli možnému nedovolenému bránění brankáři.
    22:07 Trent FREDERIC - 1:0

22:07
    6/6
    Boston právě vstřelil branku!
    Bruins vyrazili z vlastního pásma do rychlého protiútoku a TRENT FREDERIC před brankovištěm dokázal zužitkovat křižné přihrávky z pravé strany. Asistence: James van Riemsdyk, Matthew Poitras.
    Swayman J., Frederic T., van Riemsdyk J., Carlo B., Grzelcyk M., Poitras M.
    Trouba J., Panarin A., Lafrenière A., Trocheck V., Šesťorkin I., Lindgren R.

19:19
    K'Andre Miller – 2 min., podrážení.

18:22
    Zibanejad hledal v útočném pásmu Kreidera, jehož prudkou ránu k levé tyči vykopl Swayman svým nataženým betonem! Výborný zákrok domácího gólmana.

16:14
    Matt Grzelcyk – 2 min., podrážení.

14:59
    Swayman padl při zákroku proti Trocheckovi z prostoru mezi kruhy na záda. Puk přesto vyrazil a rychle se postavil, aby čelil další střele Panarina z pravého kruhu.

09:12
    Van Riemsdykovu střelu vyrazil brankář Rangers jen do strany na hůl Poitrase. Ten se možná zalekl nečekaného odrazu puku a místo toho, aby vystřelil do odkryté branky, jelikož Šesťorkin byl povyjetý, tak s pukem zajel za branku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 23. Frederic (J. van Riemsdyk, Poitras) – 51. Trocheck (Zibanejad, Fox), 63. Trocheck (Panarin, E. Gustafsson)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – H. Lindholm (A), Wotherspoon, Grzelcyk, Carlo, Lohrei, Shattenkirk – Heinen, Geekie, Pastrňák (A) – Marchand (C), Coyle, DeBrusk – J. van Riemsdyk, Poitras, Frederic – Beecher, P. Brown, Steen.
    Trenér: Jim Montgomery

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba (C), E. Gustafsson, Schneider – Kreider, Zibanejad, Wheeler – Panarin (A), Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Bonino, Brodzinski – Vesey, Goodrow (A), Pitlick.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Lambert, MacDougall – Baker, O'Quinn

Diváci: 17850